M Studio Avaleht   M Studio Filmimine   M Studio Pildistamine   M Studio Muusika   M Studio Kontakt
 

  Koostööpartnerid

  Tööpakkumine

 

M Studio Grupp OÜ

Registrikood: 11854573
KMKR: EE101340698

Swedbank
221048477157
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X
IBAN: EE542200221048477157


Mihkel Raag
Lõuna-Eesti projektijuht
mihkel@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 


Mark
operaator, post-production
mark@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

Sander
operaator, post-production
sander@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triinu
meigikuntsnik
make@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Merle
fotograaf
merle@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

Mardo
fotograaf
mardo@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

Merike
fotograaf
merike@mstudio.ee

 

 

 

 

 

 

 

Anna
klienditeenindaja
eesti, vene, inglise keel
anna@mstudio.ee