Investeeringute tagastamine

Lisaks ei kehti neile investorkaitse, sh Tagatisfondi tagatised ega nõuded ettevõtte jätkusuutlikkuse või varade lahususe tagamise kohta. Et kaitsta ühisrahastusplatvormide kaudu investeerijaid ja seada selles valdkonnas õiguskindlus, tegi Finantsinspektsioon Teostades ülekande mõnest muust pangast, töödeldakse makset pankadevaheliste maksete SEPA graafikujärgselt, üldjuhul vähemalt hommikul, lõunal ja õhtul 3 - 5x päevas. Ühisrahastamise areng Kiiresti arenev ühisrahastamine pakub reguleeritud panga-, fondi- ja investeerimisteenuste kõrval uusi võimalusi. Väga tähtis!

Tehnilised küsimused Ei saa Crowdestate'i sisse logida Peale meiepoolseid muudatusi tarkvaras võib mõnikord ette tulla olukordi, kus kasutajad ei saa Crowdestate.

Investeeringute tagastamine

Sellise olukorra põhjuseks on tavaliselt kasutaja veebilehitseja vahemällu salvestatud vanema tarkvaraversiooni jäänused. Olukorra lahendamiseks piisav kasutatava veebilehitseja vahemälu tühjendamisest.

Kui kiiresti jõuab minu pangaülekanne investeerimiskontole?

Finantsvaralt saadud tulu maksustamine investeerimiskonto kaudu

Väga tähtis! Kasuta alati pangaülekande teostamiseks investeerimiskontoga seotud unikaalset viitenumbrit.

Investeeringute tagastamine

Nii kindlustad, et ülekande laekumine investeerimiskontole toimub automaatselt. Viitenumbri leiad oma investeerimiskonto juurest pangaülekande sektsioonist.

Investorikaitse põhitingimused

Investeeringute tagastamine pangaülekande laekumise kiirus sõltub sellest, mis pangast ülekanne on teostatud. Crowdestate'i kodupank on LHV. Teostades pangaülekande LHV pangast meie pangakontole, jõuab ülekanne kohale minutitega, ning korrektse viitenumbri olemasolu korral toimub laekumine teie investeerimiskontole automaatselt.

  1. Elektrienergia voimalusi
  2. Positiivne kaubandusstrateegia hindi
  3. Kuidas on Teie investeeringud kaitstud Tagatisfondi eesmärgiks on tagada investorite poolt investeerimisasutuse kaudu paigutatud vahendite kaitse investeerimisasutuse maksejõuetuse korral.

Teile saadetakse õnnestunud sisemakse kohta ka e-kirjaga teavitus. Teostades ülekande mõnest muust pangast, töödeldakse makset pankadevaheliste maksete SEPA graafikujärgselt, üldjuhul vähemalt hommikul, lõunal ja õhtul 3 - 5x päevas.

Investeeringute tagastamine

Kui ülekanne on Crowdestate'i pangakontole laekunud, ja kasutatud on korrektset viitenumbrit, toimub sissemakse investeerimiskontole automaatselt. Kui soovid, et sinu pangaülekanne laekuks võimalikult kiiresti, on võimalik kasutada vahendusteenust, näiteks eestimaine Transferfast tagab kiired ülekanded kõikidest Eesti pankadest.

Investeeringute tagastamine

Euroopa Liidu riikidest teostatud maksed toimuvad samuti SEPA põhimõtete järgselt ja sarnase kiirusega. Kõigist muudest pankadest ülekandeid teostades palume pangaülekannete töötlemise ja laekumise kiiruse täpsustada üle kohaliku pangaga.

Soovi korral Veiste voimalusi võimalik kasutada ka vahendusteenust, nagu näiteks Transferwise.

Vahendusteenuse kasutamisel palume kindlustada, et teenuse edastatud makse andmetes kajastub teie nimi ning investeerimiskonto viitenumber!

Mera Dil Bhi Kitna Paagal Hai - Saajan - Kumar Sanu, Alka Yagnik - Nadeem-Shravan - Sameer

Kuidas ma saan endale uue salasõna tellida? Meie salasõna vahetuse teates olev individuaalne link aegub 24 Investeeringute tagastamine jooksul alates teate saatmisest. Juhul, kui kasutaja ei jõudnud selle aja jooksul oma salasõna uuendada, on tal iseseisvalt võimalik endale uus salasõna vahetuse teade tellida avalehelt alljärgnevalt: Klikkides lingile "Unustasid oma salasõna?

Investeeringute tagastamine