Reversi mangustrateegia.

Joonistel 18 ja 20 on mustal mängijal väga hea mobiilsus, kuna tal on väga palju erinevaid võimalikke häid käike, samal ajal valgel on halb mobiilsus, kuna tal on vähe võimalikke keskpäraseid käike. Näiteks joonisel 12 on laual 26 stabiilset nuppu sõltumatult sellest, kus ja kuidas võiksid teised nupud sel laual asetseda. Kui mängija ei saa sellele nõudele vastavat käiku teha, läbib ta pöörde. Must ei saa koheselt võtta nurka a8, seega üritab ta võita diagonaal tagasi, et järgmisel käigul võtta nurk a8 näiteks käies ruudule f3. Sel juhul jääb vastase nupp, mis asub ruudul e5, mustade nuppude d5 ja äsja paigutatud f5 vahele.

Loo konto, kasutades selleks oma Google või Facebook kontot (ajakulu: 1 minut)

Mängi Othellot Sissejuhatus Võitja Othellos, nagu juba öeldud, on see mängija, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem nuppe laual. Uued mängijad aga tihtipeale kipuvad kasutama seda põhimõtet igal Reversi mangustrateegia, selle asemel, et kujundada see pikaajaliseks taktikaks.

 1. Kuidas mangida binaarvoimaluste foorumit
 2.  Прости.

Teisisõnu nad üritavad igat käiku teha nii, et nad saaksid maksimaalse arvu nuppe ümber pöörata. Reversi mangustrateegia kutsutakse maksimaalsete nuppude strateegiaks maximum disc strategy.

 • KUIDAS MäNGIDA OTHELLO: 7 SAMMU (KOOS PILTIDEGA) - VIHJEID -
 •  Ты это уже .
 • Binaarse valiku meisterlikkus
 • Kaubanduslaenude arveldussusteem
 • Bollingeri bandi suhe
 •  - Сирена заглушала его слова, но Хейл старался ее перекричать.
 • Othello ehk Reversi - Flash mängud - mstudio.ee
 • Mäng Reversi Internetis

Peale mõningaid mänge kogenud mängijate vastu seda strateegiat kasutades näeb mängija, et see strateegia pole eriti hea strateegia. Maksimaalsete nuppude strateegia Joonisel 11 on toodud näide, kus mustal on ainult 1 nupp laual, ja 4 ruutu on vabad.

Kas flash ei tööta?

Kas see tähendab valge võitu? Joonis Musta käik.

Uuri ka huvitavaid othello partiisid! Mollett poolt umbes aastal ning saavutas arvestatava populaarsuse Inglismaal 19 sajandi lõpus. Aastal hakkas tuntud saksa mängude tootja Ravensburger seda mängu müüma kui oma esimesi kaubaartikleid.

Must võib käia a1 või h8 vt. Joonis Sedaviisi peab aga valge mängija kogu aeg oma käigukorra üle andma mustale, kuna tal ei teki võimalust käia. Peale 4 käiku must võidab mängu ! Nagu näha, ei pruugi tulla võit, isegi kui mängijal on palju rohkem nuppe kui vastasel ja mängu lõpuni on väga vähe jäänud.

Hoiatused Othello lauamäng leiutati Mollett või Lewis Watermani nime all Reversi.

Joonisel 11 on valgel küll palju nuppe, aga nad on haavatavad - neid saab vastane ümber pöörata. Seega on tähtis omada nuppe, mida ei saa vastane mingil juhul ümber pöörata, ükskõik kuidas mäng kulgeb. Selliseid nuppe kutsutakse stabiilseteks nuppudeks stable discs.

Дэвид Беккер смотрел на экран прямо перед. У него кружилась голова, и он едва отдавал себе отчет в происходящем. На экране он видел комнату, в которой царил хаос. В этой комнате находилась Сьюзан.

Tihtipeale on aga väga raske tekitada stabiilseid nuppe enne mängu lõppfaasi; Järgnevalt Reversi mangustrateegia näited stabiilsete nuppude kohta.

Stabiilsed nupud — positsiooniline strateegia On võimatu ümber pöörata nuppu, mis asub nurgas, kuna ta ei saa kunagi jääda kahe vastase nupu vahele.

Seega nurgas asuv nupp on alati stabiilne nupp.

3BB kauplemise strateegia

Lisaks nupud, mis paiknevad nurgas asuva nupu kõrval, on samuti stabiilsed. Joonis Stabiilsed nupud.

Account Options

Näiteks joonisel 12 on laual 26 stabiilset nuppu sõltumatult sellest, kus ja kuidas võiksid teised nupud sel laual asetseda. Tulemuseks on see, et mängu lõpuks on mustal mängijal vähemalt 26 nuppu.

Parimad binaarsed valikud Signaalid pakkujatele

Joonisel 13 tekitaks must omale 23 stabiilset nuppu, kui ta käiks ruudule h8 veerud g ja h, read 7 ja 8 ning nupp f6 vt joonis Joonis Peale musta käiku: h8. Must on nüüd seisus kus tal on väga suur võimalus võita see mäng.

Nüüd on vaja mängu lõpuks saada veel 10 nuppu ning tal on laual 33 nuppu, mis tagabki võidu.

 • Othello strateegia - mstudio.ee
 • Смит был прав.
 • AR15 Fikseeritud varude valikutehingud
 • Stock-valikute teisendamine aktsiate tegemine
 • Saaste oiguste kauplemise susteem
 • Через несколько секунд на экране показалась надпись: ОБЪЕКТ НЕ НАЙДЕН Не зная, что искать дальше, она ненадолго задумалась и решила зайти с другой стороны.
 • Othello reeglid - mstudio.ee

Seega on Othellos nurgad väga suure tähtsusega: nad võimaldavad saada servadesse veelgi rohkem stabiilseid nuppe. Samas nurgad ei pruugi olla ka alati head seda käsitleme hiljem.

Arvustused

Tasub aga meelde jätta, et nurka tasub vastane lasta vaid siis, kui on paremaid käike millega vastata. Lihtsaim viis vastane mitte nurka lasta on mitte käia nurgaga külgnevale ruudule X ja C-ruudule. Nii kui üks oma nupp asub ühel nendest kolmest ruudust, on vastasel võimalus seda ära kasutada ja nurka pääseda.

Voimalus Trading India aktsiaturul hindi

Joonisel 15 on must käinud X-ruudule b7, arvates, et vastane ei saa nurka, kuna diagonaalil pole ühtegi valget nuppu. Valge võib aga käia d8 vt. Joonis 16mis pöörab ümber ruudul d5 asuva musta nupu ning lubab tal järgmise käigu ajal hõivata nurk a8.

Mustal pole antud juhul mingit võimalust ruudul d5 asuvat valget nuppu tagasi pöörata. Joonis Valge käik Joonis Pärast valge käiku d8 Lisaks, tänu isoleeritud mustale nupule b1, on valgel võimalus võtta veel ka teine nurk a1.

Või registreeru, kasutades selleks oma emaili (ajakulu: 5 minutit)

Kui valge käiks c1 joonis 16 ähvardades järgmisel käigul käia a1 peale, siis et seda ära hoida, peaks must käima d1, mistõttu saab ümber pöörata ruudul c1 asuva valge nupu. Tänu ruudul e1 asuvale nupule saab aga valge siiski käia ruudule a1.

Seega on must teinud väga halva käigu C-ruudule b1. Näiteks joonisel 13 on mustal alumises paremas piirkonnas hõivatud mõlemad C-ruudud, aga need pole ohtlikud, kuna mustad nupud hõivavad kogu serva. Kiilud Me oleme juba näinud, et nurgad on tähtsad.

Saladused binaarsed

Seega on oluline teada, kuidas tuleb servadesse käia. Vaatleme alumist Reversi mangustrateegia järgmises näites vt. Kui must käib c8, siis saab ta järgmise käiguga võtta ruudu a8, vaatamata sellele, mida vastane teeb.