Tennise strateegiad, Kuidas väljakukate mõjutab mängustiili ja -strateegiat - BLOGI - Unigrass

Eriti sageli esinevad sarnased olukorrad naiste liigas. Siin on vaid mõned võimalused, mida saate ära kasutada: Loe vormi. Ja see ei ole üllatav, sest see on win-win strateegia tennise panustamiseks.

Meie tipsterid toovad välja, et väärtus on turul, analüüsides maailma tennise suurimate ja parimate mängijate vormi. Kõik meie kihlvedude näpunäited ja ennustused uuritakse täielikult koos meeskonnaga, uurides eelnevalt vormi, head-to-head h2h arvestust, pinda, stiili ja võistluslugu. Kuid mitte kõik meie näpunäited ei taga kasumit. Igaüks saab postkasti saata tennise kihlvedude näpunäiteid ja nõuandeid teistelt spordialadelt. Easyoddsi abil ja lubage meilimine. Näiteks kaotab tennisist esimese seti ja teise murdega.

Tennisevõistluse strateegia: kokku

Eelnevalt võitu tähistava liidri hetkeline segadus toob mängudes kaasa tulemuse ja nüüd võidab teise seti autsaider. Setiskooriks saabmis tähendab, et vastastel on juba võrdsed võimalused. Sellest tulenevalt ühtlustab kihlveokontor koefitsiendid kohe. Minimaalne stardikapital Live tennise kihlvedude strateegiad ei nõua suurt raha.

Kasutame ülaltoodud näidet. Kui liider võidab autsaiderit ; ja servib, siis läheb tema vastu tehtud panus kihlveokontoritele koefitsiendiga 1,01 tingimusel, et tennisistid on tugevusega umbes võrdsed. Kui panustate liidri vastu 5 dollarit, siis kui teie vastane võidab, on teie võit dollarit.

Ja see raha on teie käsutuses mõne minutiga.

Tennise strateegiad

Kujutage ette, et liider langes ootamatust kaotusest uimasesse olukorda ja lubas autsaideril 3. Ta võttis oma servi ja tegi juhi servil paar murdepalli. Näiteks kasvas viimase koefitsient ni ja te panustate sellele varem võidetud dollarit, kuna see on tehniliselt teie vastasest tugevam ja see peaks juba uimasusest välja tulema. Ja juht võttis mõtte, tegi vastupidise pausi, noppides võidu.

Lihtne võidukas tennise strateegia

Mida me lõpuks näeme? Matši alguses tehtud 5 dollariline panus muutus 17 dollariks. Ja see pole haruldane juhtum. Võite külastada mis tahes kihlvedude börsi ja selles veenduda. See olukord on eriti levinud naiste liigas.

Tennise strateegiad

Strateegia tennisele otseülekannete tegemiseks: murdepunktid ja pausid See on väga tõhus ja kergesti mõistetav taktika. Selle elluviimiseks peame koostama nimekirja sportlastest, kes saavad hästi vastu vastase servi, või nendest, kes mängu alguses autsaideriks olles suudavad puhkuse teha.

Tennise strateegiad

Just kiire põrke tõttu on sellisel väljakul parim strateegia agressiivne mäng, nurkade äralõikamine ja võrkuminek. Vaip kui väljakukate on aga suhteliselt jalasõbralik ning oluliselt pehmem kui näiteks kõvakate.

Vaipkattega tenniseväljak Saviliivakattega tenniseväljak Saviliivakate ei ole tegelikult tehtud päris savist, vaid purustatud tellisest. Seda peetakse aeglaseimaks väljakukatteks, mis on ka väga kehasõbralik.

Saviliivakattega väljak sobib kindlasti rohkem tagajoonemängijatele ehk n-ö baselineritele, kuna sellisel väljakul mängides on oluline punkte hästi üles ehitada. Pall põrkab sellel väljakul aeglaselt ja kõrgele ning punkti äralöögiga lõpetada ei ole sugugi lihtne! Seetõttu on ülioluline lüüa palju topspiniga lööke.

Video Juhiseid: TV FLORA | Crossbar challenge FCF naiste moodi (Mai 2021).

Saviliivakattega väljakul peab looma väga heade löökide kombinatsiooni, et vastast lõpuks keerulisse olukorda panna. Vastupidiselt kõvakattega väljakule on saviliivaväljak tõeliselt ettearvamatu — saviliival mängides pead valmis olema valepõrgeteks, mis muudavad mängu veelgi põnevamaks.

Oluline: enne selliste panuste tegemist peaksite tennise mängijaid põhjalikult uurima. Kui teie valitud mängija kef ei ole väga kõrge, võite ennustada negatiivse pea alguse. See tähendab, et saate panustada raha, et teie tenniser võidab teie vastase vastu teatud marginaaliga.

Tennise kihlvedude strateegiad: kasulikud näpunäited ja näited

Kuid sellised kihlvedud on sobivad, kui lemmik on suurema tugevusega kui tema vastane. Üldiselt on enne mängu valimist kasulik teha statistikat põhjalikult. Tennise panustamise strateegiad elus Me märkame kohe, et neid on mitu, kuid me räägime teile kõige tõhusamast. See on panus murdepunktide ja vaheaegade puhul. Kuid enne selgituse alustamist loetleme reaalsete kihlvedude eelised tennis kauplemine.

Tennise ennustused

Ei ole tähtaega Hoki, korvpalli, jalgpalli ja teiste kuulsate spordialade puhul on mängu aeg piiratud. Tennises see ei ole. Sellest järeldub, et kaotanud sportlane parema vastupidavuse, taktikamuutuse jne korral. See ei ole kunagi liiga hilja, et seda parandada. Spetsiifiline loendussüsteem Mõned tennise live-kihlvedude strateegiad keskenduvad konkreetsele punktide süsteemile.

Selles spordis võib see kaasa tuua vaid mõne minuti pärast purustamise kaotust. Komplektide skoor onmis tähendab, et vastastel on võrdsed võimalused.

Kõvakattega tenniseväljak

Sellest tulenevalt võrdub kihlvedude korraldaja kohe koefitsiendid. Minimaalne algkapital Tennis live kihlveo strateegiad ei vaja suurt raha. Kasutame ülaltoodud näidet. Kui juht võidab autsaideri ; ja väidab, läheb tema vastu suunatud kihlvedude kihlvedude kihlvedude koefitsiendiga 1, 01 eeldusel, et tennise mängijad on umbes võrdsed tugevusega.

Ja see raha on teie käsutuses mõne minuti jooksul.

Lemmiku vastu

Tennise võitmiseks on olemas keerukad ja arenenud strateegiad, mida saate õppida ja täiendada, kuid parim strateegia on tõenäoliselt lihtsam kui arvasite. Tennises võite punkti võita ainult kahel viisil. Kas lööte võitjat või teeb vastane vea. Kui suudate seda mängu jälgida kogu matši vältel, siis võidate.