Jaga kaubandusettevotted

Ka teised jaekaubandusketid rõivamüügist ehituskauplusteni pakkusid kümneid suvetöökohti. Toetuse suurus ühe kaubandus- või teenindusettevõtja käitise kohta on võrdne üürileandja poolt lepingu järgsest ühe kuu üüri- või rendisummast tehtud soodustusega, kuid mitte rohkem kui 25 protsenti lepingu järgsest ühe kuu rendist, mis kehtis veebruaris

Jaga kaubandusettevotted

Toetuse maksimaalne suurus on 25 protsenti ühe kuu rendisummast. Renditoetust saab taotleda kaubandus- ja teenindusettevõtja, kes kasutab rendi- või üürilepingu alusel kaubandus- või teeninduspinda kaubanduskeskuses, mis oli peaministri Toetust on Ninjatrader okosusteemi taotleda ka väljaspool kaubanduskeskust asuvat laste mängutuba pidaval kaubandus- või teenindusettevõtjal.

Jaga kaubandusettevotted

Toetust ei maksta toidukauplustele, apteekidele, pangakontoritele, telekommunikatsiooniettevõtete müügikohtadele, pakiautomaatidele ning postkontoritele. Toetuse suurus ühe kaubandus- või teenindusettevõtja käitise kohta on võrdne üürileandja poolt lepingu järgsest ühe kuu üüri- või rendisummast tehtud soodustusega, kuid mitte rohkem kui 25 Jaga kaubandusettevotted lepingu järgsest ühe kuu rendist, mis kehtis veebruaris Käitis on koht, kus kaubandus- või teenindusettevõtja vahetult pakub ja müüb kaupa või teenust.

Toetuse minimaalne suurus on eurot käitise kohta.

Jaga kaubandusettevotted

Toetuse saamiseks peab ettevõtja maksustatav käive olema Lisaks peab ettevõtja täitma veel muid tingimusi. Toetust saab taotleda EAS kaudu, kuid hetkel ei ole taotlemine veel avatud.

EAS annab taotlusvooru avamisest teada oma veebilehel ja e-teeninduses.

Jaga kaubandusettevotted

Toetusmeetme kogueelarve on 4 miljonit eurot. Renditoetuse tingimustega saab lähemalt tutvuda SIIN.

Uudised Kaubandusettevõtted andsid suvel tööd tuhandetele noortele Eesti jaekaubandusettevõtetes sai suvel hooajalist tööd enam kui noort, kellest ligi kümnendik jätkab kas täis- või osalise koormusega tööd ka pärast suvehooaja lõppu.