Kaubanduse arveldussusteem

Uus seadus defineerib makseturu jaoks olulised mõisted nt maksesüsteem, arveldusagent, arvelduskoda, maksesüstemis osaleja, kaudne osaleja, tasaarvestus, tagatis, maksesüsteemi korralda. Siis tuleb liinil Shipping Address määrata selle aadress.

SMS-Online See artikkel on osa meie "Mobiilsete maksesüsteemide seeria" - kus heidame pilgu sellele, kuidas mobiilne tehnoloogia liigub sularahata ühiskonna suunas.

Kliki siia et näha rohkem artikleid samas sarjas Mobiiltelefone on üle 6 miljardi kasutusel ja kolmveerandil maailma elanikkonnast on Kaubanduse arveldussusteem mobiiltelefoni. Nii et kui teil on e-kaubanduse ettevõte, võiksite nende potentsiaalsete klientide ärakasutamiseks kaaluda mobiilside- või operaatori arveldussüsteemi kasutamist.

 • T-2 arvelduskuupäevad: Mis on arveldusperiood?
 • Binaarsete valikute uletamise strateegia
 • Online-kauplused välismaiste kaupluste veebilehtedel on muutumas üha populaarsemaks.
 • Rahvusvahelise arvelduskoja kaubanduse näide Mis on rahvusvaheline arveldussüsteem?
 • Suur panga strateegia

Mobiilsed arveldussüsteemid pakuvad veebiostude jaoks enneolematut ühe peatuse mugavust ja annavad teile eelise konkurentide ees. Vaadake järgmist 6 suurimat mobiilset maksesüsteemi umbes, et anda teile aimu, kuidas see teie kasuks võib töötada.

Riik plaanib teha muudatusi makse- ja arveldussüsteemide regulatsioonis

Loe edasi 1. Zong EBay omanduses olev Zong on seni hallatavaid suurimaid mobiilimaksesüsteeme digitaalsete ja virtuaalsete kaupade tehingud. Selle populaarseimate kaupmeeste hulka kuuluvad Facebook ja Habbo ning see on teenindanud enam kui 30 miljonit klienti kogu maailmas.

ZONG tegutseb enam kui 40 riigis. Kuidas see töötab Veebiostu maksete jaotiseni jõudes otsige üles silmapaistvalt punane Zong-nupp, klõpsake seda ja sisestage oma mobiiltelefoni number. Järgmisena saadavad nad teile mobiilseadmesse turvalise PIN-koodi ja tehingu kinnitamiseks peate sisestama Kaubanduse arveldussusteem selle.

See on tegelikult nii lihtne!

Mida on vaja teha enne ostu sooritamist

Loosimine on see, et te ei pea kunagi iga ostu sooritamisel kogu kaardi teavet sisestama; makse töötlemiseks vajate lihtsalt oma mobiilinumbrit. BOKU 66 riigi ülemaailmse leviala ja operaatoriga mobiilsidevõrgu operaatori teenindusega on BOKU järjekordne tohutu konkurent kõige laiematest mobiilsetest maksesüsteemidest.

Selle partnerlus selliste suurte veebikaupmeestega nagu teiste seas Facebook, Disney, EA ja Zynga pakuvad klientidele laia valikut tooteid ja teenuseid mobiiliarvete jaoks. Kuidas see töötab Sarnaselt teiste mobiilsete makseteenustega on ka BOKU-d kaheastmeline autentimisprotsess Mobiiliarvete jaoks on vaja sisestada oma mobiiltelefoninumber ja vastata Y-kirjale, mille veebikaupmees teile tehingu kinnitamiseks saatis.

Kuidas kaubelda hoiuste muugi ja muugi valikuid

Tänu oma väljakujunenud teenuse taustale tagab see t Kauplemissusteemi testimine panga klassi kaitse ning tal on usaldusväärne klienditugi, et vajaduse korral abi pakkuda. Lisafunktsioonid BOKU-l on ka pakkumiste Kaubanduse arveldussusteem lojaalsusplatvorm.

Seal saate demograafiliste andmete, ostuajaloo, konkurentide ostumustrite ja geograafilise asukoha põhjal täpsema sihtimise kaudu jõuda miljonite mobiilside abonentideni üle kogu maailma.

5 alternatiivi PayPalile veebitehingute jaoks

Text2Pay Text2Pay on saadaval keeles üle 50 riigi kogu maailmas. See on palju konkurentsivõimelisem kui enamiku teiste mobiilsideoperaatorite jagamine.

Stock-valikute kohta

Lisatud turvafunktsioonina vajate sisestage Text2Pay jaoks oma sihtnumber, et kontrollida, kas see sobib mobiiltelefoninumbri konto. Seejärel saadetakse teile tehingu kinnitamiseks sisestatav PIN-kood. Pärast kinnitamist esitatakse ostutõendina viitenumber. Lisafunktsioonid See võimaldab ka makseplatvormi liidese kohandamine oma klientidele teie eelistatud kujunduse ja oma logoga. Siit leiate teenuse muid funktsioone!

Aadressitüüpide erinevus

Kuidas see töötab Nagu mobiilimakseteenuste puhul, võimaldab ImpulsePay teil mobiilse tekstisõnumiga tasuda veebiostud igakuiselt mobiilsidevõrgu arvelt. Ühendkuningriigi tarbijatele pakub see mobiilimakseteenus teie klientidele kahte ostuvõimalust - tüüpiline PIN-koodi saatmise teenus, kus kliendid sisestavad oma mobiilinumbri või tehingu Jaga valikud sõnumi saatmine antud numbrile.

Stock Options Otsingumootor

See ei nõua klientidelt eelnevat registreerimist ja teenust saab kasutada laiemates tööstusharudes nt hasartmängusaidid võrreldes teiste mobiilsete makseteenustega. Lisafunktsioon Mobiilses andmesideühenduses Kaubanduse arveldussusteem saab ImpulsePay seda teha tuvastab mobiilinumbri automaatselt ja laske neil klõpsata nupul Osta kohe. Sellised sujuvad tehingud pakuvad klientidele võrreldamatut mugavust ja innustavad neid tulevikus teie veebisaidil ostma.

Main navigation

Fortumo Paremaks läheb Fortumoga, kus selle mobiilimakseteenus on saadaval 73 riigis ja toetab enam kui mobiilioperaatorit.

Kuidas see töötab Fortumo müügiargument on võime integreeruda igasse mobiilirakendusse ja lasta tehing sooritada ilma et kliendid rakendusest lahkuksid s. See tähendab, et olenemata sellest, kas kasutate oma brauserit oma arvutis või mobiiltelefoni kaudu või kui asute mõnes oma telefoni rakenduses, saate kohe osta, ilma et peaksite kontole registreeruma. Lisafunktsioon Fortumo lubab kiiret minutiline integreerimine teie saidi või mobiilirakendusega, koos teie makseteenuse üleöö aktiveerimise garantiiga.

Kinnisvara ja varude valikud

Samuti pole seadistustasusid ega seadistamise kuutasusid, Fortumole läheb ainult protsent igast edukast tehingust. Olge ettevaatlik väljamaksetsükli suhtes, mis on riigiti erinev.

Aktsiaoptsioonide kauplemise graafikud

JunglePay JunglePay on parim kõikehõlmav veebiarvelduse lahendus nii tarbijatele kui Arvutid kauplemise susteemide kaupmeestele. Mobiilse makseteenuse osas laieneb selle SMS-arveldus üle 80 riiki kogu maailmas. JunglePay toetab ka erinevaid platvorme alates veebi, mobiiltelefoni ja rakendusesiseste ostude kaudu.

 • Millised on kavandatavad muudatused?
 • On kasumlik kauplemine binaarsuhetes
 • Astu liikmeks Kust saab erinevat statistikat ja algandmed e-kaubanduse kohta?
 •  Не думаю, - сказала Росио.
 • Arvutada kaubanduse signaalid

Kuidas see töötab Võib öelda, et JunglePay on kaupmehesõbralikum kui enamik teisi konkurente. Selle tugevus seisneb makseviiside valikus olgu see siis mobiil, telefon või krediitkaart.

SMS-iga maksmiseks on ostjal vaja ainult saatke makse kinnitamiseks tekstsõnum, seejärel sisestage saadetud parool oma vidinasse. Maksmist saab teha ka lauatelefoni kaudu, helistage lihtsalt vidinal olevale numbrile ja makse võetakse liinilt, kui katkestate telefoni.

 1. Если информация верна, выходит, Танкадо и его партнер - это одно и то же лицо.
 2. 15 mobiilsed arveldussüsteemid e-kaubanduse jaoks | Nõuanne | May
 3. Kauplemise analuus ja infosusteemi rongi andmebaas
 4. MIS ON KAUBANDUSE ARVELDAMISE PERIOOD? - FINANTSID -

Lisafunktsioon JunglePayl on arveldamisplatvormi isikupärastamiseks kohandatav liides, suurepärane klienditeeninduse tugi ja ulatuslik mobiilimaksete API.

Muud mobiilsed maksesüsteemid Nüüd, kui teil on parem ettekujutus mobiilsetest makseteenustest ja eelistest, mida nad teile kui veebitarbijale või kaupmehele pakkuda võivad, on siin veel 9 sellist teenust, mis on veebis saadaval: 7.

Onibip Katvus: Lõppenud 60 70 riikiKasutusrežiim: SMS, WAP ja mobiilne InternetMüügipunkt: Registreerimine on vajalik, kuid Kaubanduse arveldussusteem tähendab ka seda, Kaubanduse arveldussusteem ostude ajal ei pea te midagi sisestama - logige lihtsalt oma kontole sisse. Registreerudes saate oma kontot hallata ka mis tahes arvutist või mobiilseadmest, vaadata oma tehingute ajalugu ja lisada tulevaste tehingute jaoks mobiilinumbreid.

Mach Katvus: 54 riikiKasutusrežiim: RakendusesiseneMüügipunkt: Mobiiliarvete autentimine ja autoriseerimine toimub rakenduses ühe klõpsuga kassas.

Mis on arveldusperiood?

Machi otsese operaatori arvelduse DOB lahendus pakub veebikaupmeestele sisseehitatud finantsaruandlust ja analüütilisi tööriistu müügiliikluse jälgimiseks. Netsize on kursis erinevate riikide uusimate reeglite ja määrustega ning pakub tugevaid lõppkasutaja teenuseid.

Mopay Katvus: Rohkem kui 80 riikiKasutusrežiim: SMSMüügipunkt: Mopay võimaldab klientidel ilma eelneva registreerimiseta Kaubanduse arveldussusteem veebipõhisesse kliendiportaali sisse logida, et kontrollida oma ostude ajalugu, hallata tellimusi, vautšereid jne. Allopass Katvus: Üle 80 riigiKasutusrežiim: SMSMüügipunkt: Lihtne seadistusprotsess, veebikaupmeeste jaoks intuitiivne juhtpaneel, et kohandada üksikute riikide ja toodete hinnakujundust ning luua analüüside jaoks ulatuslikud müügiaruanded.

SMS-Online Katvus: Üle 70 riigiKasutusrežiim: SMSMüügipunkt: Pakub valikulist SMS-lukku veebikaupmeestele, kes soovivad piirata juurdepääsu lubamist ainult esmaklassilistele kasutajatele, nii et nende veebisaidil saab teatud teenuste jaoks juurdepääsuõigusi kohandada.

Soovitatavad Portali