Kursused kaubanduses,

Seadusandlus, Tulemuste ja statistika analüüs Google Analyticsiga.

Kursused kaubanduses

Sobib ettevõtte juhile või turundusjuhile, kes vajavad ülevaadet, mis võimalusi pakutakse või soovib mõista, mida ja miks turunduses tehakse. See koolitus ei ole mõeldud turundajatele, kes Google Analyticsit juba oma töös kasutavad. Taavi teemakäsitlus oli kaasahaarav.

Kursused kaubanduses

Ta küsis osalejatelt tagasisidet ja andis nende küsimustele piisavalt vastuseid. Ettevõtte juhid või turundusjuhid saavad kindlasti palju võimalusi teadmisi ja tööriistu, mida kasutada.

Kursused kaubanduses

Esineja ja koolituse sisu olid head ja jäin rahule. Sain kümme kümnest info kätte ja ehk oli algaja jaoks seda infot isegi liiga palju. Hetkel juhib ta Convertali Tallinna tiimi ning Kursused kaubanduses luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni, nt Tallink, Topauto, Palmako, Goldtime, Apollo ja Klick.

Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning ekspordituruduse strateegiad. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.

Kursused kaubanduses