Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Kas te võite rääkida sellest, millised on elemendid, mis seda kiirendust juhivad? Samuti on oluline märkida, et kooskõlas meie eelnevate märkustega on oodata, et We're always I think very prudent about the trend we put into our bids and ensure that any provisions for any adverse deviation as we call it in actuarial speak is accounted for. Mis keeles, tehnoloogia ja suund valida 12 asja, mis aitavad teil õpingutes ja töös. Vaata, põhisõnum on miljardit dollarit, mis lihtsalt üritab anda teile võimaluse üldise suuruse kohta.

Jalgpallis on inglise keele võistluse võistluste konservatiivsete strateegiate kindlakstegemiseks kasutatud masinaõppe mängu analüüsi. Seda on kasutatud ka selleks, et avastada optimaalseid meetodeid, mille abil võistkonnad saavad löögi eesmärgist või tagastavad palli tennisele.

Masinõpet on kasutatud selleks, et ennustada individuaalsete sportlaste käitumist, nagu näiteks India Premier League'i kriketipallijad, ja meeskonna jõudlust Aasia mängudes, mis põhinevad teguritel, mis erinevad sportlase vanusest ja kogemuste tasemest kuni riiklike sotsiaal-kultuuriliste teguriteni. Coimbra ülikooli teadlased Portugalis rakendasid edukalt masinõppe algoritme, et tuvastada andekaid korvpalli mängijaid nende psühholoogiliste omaduste ja praktika ajaloo põhjal.

Deakini ülikooli meeskond töötas välja reeglid, et selgitada Austraalia reeglite jalgpallikavandi edukusega kõige tihedamalt seotud füüsilisi omadusi. Samuti on esile kerkinud töö, mis keskendub inimeste liikumiste automatiseeritud liigitamisele, sealhulgas löömisele, jooksmisele ja hüppamisele kantavate tehnoloogiate abil. Masinõpet kasutatakse ka selleks, et ennustada enneaegset jalgpallurite tagasipöördumise aega vigastuse järgselt Masinaoppe kaubandusstrateegiad sobiva tasakaalu valimisel kriketimängu ajal batsmenide ja bowlerite vahel.

Masinaõpe vs inimese juhendamine Tehnoloogia ja masinaõppe täiustamine edendab jätkuvalt kunstlikku intelligentsust ja spordis reaalajas kasutamist.

Aga kas on võimalik, et arvutid vahetavad treenerit kunagi? Noh, mõnes mõttes on neil juba olemas. Paljud eliitsed spordiklubid seadsid juba sportlaste jaoks konkreetsed künnised.

Need põhinevad tulemuslikkuse vähenemisel või vigastuste riski suurenemisel, kui Masinaoppe kaubandusstrateegiad lävi ületatakse. Otsus sportlase asjakohase kohtlemise kohta toimub ainult selles valdkonnas kogutud andmete arvutipõhise analüüsi abil. Valisime tosin parimaid vastuseid stackexchange küsimusele "Mida peaks programmeerija teadma? Kui te hakkate lihtsalt minema, siis ilmselt rohkem kui kord küsis teadmiste vajadust.

Püüdsime koguda parimad vastused stackexchange teile, mis aitab teil otsustada põhikomplekti. Valik on universaalne ja ei sõltu keelest ega arengukeskkonnast ega operatsioonisüsteemidest, kus te töötate. Iga programmeerija peaks teadma: 1. Ühised mõisted ja mida nad tähendavad. Näiteks disainimallid, kasutatavus, testimine, korstnat jne. Kas OOP-i arusaamine.

Jahutatakse vähemalt ühe keele. Midagi üleloomulikku, lihtsalt suutma vormindada muutujad, meetodid jne Nüüdsest saate kiiresti õppida. Kuidas lugeda kellegi teise koodi.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Õpi kogu aeg. Õpi teabe õigesti tarbima. Raamatud, Internet, midagi. Versioonide juhtimissüsteemid. Mitte tingimata peamine asi on teada igas leitud sihtasutustest. Kui teil on vaja abi küsida ja kui mitte. Milline probleem lahendada. Väga sageli programmeerijad veedavad tohutut aega tühiasi. Mõnikord unustage uhkust ja tunnustavad vigu ilma isikliku kontoga võtmata. Kuidas mõelda nagu kasutaja, mitte ainult Techno-GIC programmeerija.

Oluline on mõista, et inimesed naudivad teie tarkvara, nii et sa peaksid neid õnnelikuks tegema. Kuidas lõõgastuda. Puhkus on produktiivse töö pant. Will ja kohvijõud ei piisa.

Ettevalmistatud märkused: Operaator Daamid ja härrad, hea päev ja teretulnud Vantivi Worldpay II kvartali konverentskõne. Tänane konverents on salvestatud. Praegusel ajal tahaksin konverentsi üle anda investoritevaheliste suhete juhile Nathan Rozofile. Palun mine edasi, söör. Nathan Rozof - investorite suhte juht Tänan teid ja täname, et liitute täna meie

Kuidas meeskonnas töötada. Edukas programmeerija karjääri pool sõltub inimestega töötamisest. On ilmselge, et valiku on vaid lühikese komplekti kõike, mida peate välja selgitama, nii et me soovitame teil mitte lõpetada ega karda tundmatut. Kogu aeg, avage endale uued keeled, lahendage uusi ülesandeid ja ei karda, kui esimesel midagi välja ilmub.

Programmeerijana on alati olla uute tööstusharu tehnoloogiate trend ja magada. Seega parandage ja laiendage oma teadmiste ja oskuste piirid.

Tahad saada rohkem huvitavaid materjale tarne? Teadmiste ja oskuste spetsiifilisus määrab muidugi suures osas ala, kus isik töötab. Mõned kirjutavad tahvelarvutite seadmete rakendused, teised arendavad saidi saite, kolmandaid mänguasju jne. Sellegipoolest on mõned oskused, mis kasutavad ühtegi programmeerijat. Ole "sina" arvutiga See on iga programmeerija jaoks Masinaoppe kaubandusstrateegiad lihtsam ja põhioskus.

Teadus spordis

See näeb ette elavate huvi arvutitehnoloogiate, mis juba omakorda tekitab teatud küsimusi tulevase spetsialist: alustada - kuidas panna "Windows"? Kuidas leida ja häkkida moodsa mänguasi? Siis hakkate sugulema sugulaste, sõprade, tüdrukute, sõbrannade tüdrukute tõmmata, öeldes: 'Pange programm, puhastage süsteem viirustest, Windowsi peatamisest jne.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Alguses on see isegi meeldinud: ühes valdkonnas või muu pädev tunne on meeldiv. Aga siis ilmub taneri küsimus: miks mitte alustada raha teenimist? Muidugi, võtta raha tuttavate kuidagi vastumeelselt, kuid siin müüa oma teadmisi ja entusiasmi mõned tõsise firma on üsna tõeline ettevõtja. Valite ühe või teise programmeerimiskeele, alustate õppimist ja tunnete end uuesti täieliku noobiga. Mis see kõik on? Ja asjaolu, et infotehnoloogia maailm on mänguasjade maailm, kellega peaks mängima.

See on huvitatud nende mänguasjade vastu kõik algab.

  • Mängud numbrite kaupa: masinaõpe muudab sportimist - Teadus + tehnoloogia
  • Põhjalik juhend investeerimise alustamiseks, Raha investeerimine - milleks see vajalik on
  • DobeCoin TradingView
  • Worldpay, Inc. (WP) Q2 Kasumikonverentsi kõne ülekanne - Tulu
  • Legit Bitcoini kaubandusmaaklerid

Kui see ei ole, ei ole programmeerijat. Inglise Ilma inglise keeleta ei saa teha. Programmeerimiskeele õppimiseks pöörab see palju kirjandust, videotunde ja dokumentatsiooni. Kui te ei tea, kas materjalide spektri uurimiseks kitsendatakse aegadel. Seega väheneb programmeerimiskeele õppimise kiirus oluliselt. Ma arvan, et marginaali küsimused, mida sa just puudutasid, võib-olla lihtsalt käiguvahendite siirdamine siin natuke.

Lihtsalt otsin mõningaid kommentaare HHSi ettepaneku kohta, mis käsitleb eelmise nädala narkootikumide allahindlusi. Minu mõte on see, et ilmselt ei kahjusta see Masinaoppe kaubandusstrateegiad kasumlikkust nii palju, sest sa tõesti iga D-osa plaani sponsoril oleks võimalik lisatasusid selle tasaarvestamiseks tasuda, kuid just mis tahes lisavärv ja teie mõtted selle kohta oleksid abiks.

Kane - finantsjuht Jah, ja ma püüdsin seda eelmises küsimuses käsitleda. Ma arvan, et tagasimakse ettepanek on midagi, mida me ilmselt jätkame, ma arvan, et tööstus jätkab õppimist.

Sel määral, kui see läheb ilmselgelt läbi selle, kuidas tarneahela tööd peab muutuma, sest allahindlused ei ole enam PBMide kaudu voolavad, peavad nad läbima tarneahelat erinevalt, nii et kõik lepingud toimuvad peab seal muutuma. Jällegi, ma arvan, et suurem probleem on suurem mõju kliendile, laialdane klient, kes näeb lisatasu suurendamist ja mõttekas ja CMS seda tunnistas, peaks farmaatsiast sellest kasu saama, valitsus maksab rohkem seda seetõttu, et otsene toetus läheb üles.

Ja nii, seal on terve hulk keerukust, mida tuleb läbi töötada. Ma arvan, et kui kõik, mis on läbi viidud, jällegi lihtsalt selleks, et tagasi pöörduda suurema küsimuse juurde, arvan, et see puudutab ebasoodsat valikut ja mida see teeb inimestele stiimulite kohta oma liikmete jaoks soodsate allahindluste üle läbirääkimisi pidada.

Niisiis, see saab olema - ma arvan, et meil on tähendusrikas mõju, mille ajastus on endiselt ebakindel ja mida me peame paremini mõistma. Ja ma kujutan ette, nagu me - ma kommenteerin järgmise 60 päeva jooksul, siin on mitu täiendavat avaldust. Broussard - president ja tegevjuht Lihtsalt, et anda täiendavaid kommentaare, teades, et see on meie investoritele midagi enamat.

Kuula, kui firma, toetame täielikult seda, mida administratsioon püüab teha, et jätkata ravimikulude vähendamist. Me usume, et see on õige ja alati õige. See konkreetne programm vähendab narkootikumide kulusid teatud elanikkonna sektorile, üksikisikutele, kes seda ostavad, kuid see tõstab ravimite kulusid kindlustuse ja teiste osade kaudu ning see on selline, kus me liigume dollareid ümber üks pool teisele.

Üleminek on midagi, nagu Brian sõnastas, et seal on - me peame töötama nii administratsiooni kui ka arusaamaga, et meie vastus ja kirja esitamine toovad selle välja ja ka narkootikumide ettevõtted, sest seal on palju töö, mis peab toimuma mõlemal poolel, kuidas saada allahindlusi või kuidas teil lepinguid uuendada. Töötlemine, mis toimub loenduril ja kõik need asjad.

Seega ei ole tegemist kerge üleminekuga, mis peaks toimuma ja me anname täielikud üksikasjad, nagu me neid mõistame ja seal üleminekut teostame.

Kuid on olemas liikuvaid osi, lepinguid ja nende lepingute muutmise ajastust ning kuidas nad vaatavad ja tagavad, et need on D-osa pakkumise protsessis, sest kui muudate seda pärast D-osa, siis on teie hinnad erinevad ja neid tuleb hallata seda. Ja siis teiseks, kuidas sa juhid seal toimuva töötlemise kaudu. Nii et olge kursis. Oleme - me toetame ilmselgelt administratsiooni, kui see on lõplik otsus, kuid sellel on palju keerukust.

Steven Valiquette - Barclays - analüütik D osas on mõned avalik-õiguslikud ettevõtted, kes postitavad üllatuslikult madalaid MLR-e.

Kas sa arvad, et Washingtonis on mõtet, et D-osa plaani sponsorid Masinaoppe kaubandusstrateegiad lihtsalt liiga kasumlikud ja see on osa siinkohast või kas see ei ole tegelikult fookus? Lihtsalt uudishimulik ekstra nugget? Broussard - president ja tegevjuht Ma lisan sellele. Ma mõtlen - oleme üllatunud mõnedest sealsetest MLR-idest, mis on seal avalikult kuvatud, sest me oleme teinud palju tööd oma narkootikumide maksumusega ja me oleme seal väga konkurentsivõimelisel moel.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad on seal seal hinnakujundus, mis võib-olla omab muid asju võrreldes ainult narkootikumide maksumusega ja võib-olla tahavad saada rohkem turuosa, nii et see on üks valdkond. Ma ütleksin, et Medicare'i D-osa tööstuses on pakkumiste töötlemise viisi ja selle pakkumisprotsessi puhul tagasimaksete Kaubandusvoimalused ETFS avalikustamise tõttu väga läbipaistev ja marginaalid, mida te seal näete, kõik allahindlused on lisatud D osa hinnakujunduses.

Nii et erinevalt kaubanduslikust, kus see on läbipaistvuse poolest palju erinev, on D osa eeskirjade ja järelevalve tõttu täiesti läbipaistev nii hinnakujunduse kui ka allahindluste puhul.

Ja nii, see ei ole sellepärast, et Medicare Advantage'i või Medicare'i D osas on ülemäärane kasum, see on tõesti suurema läbipaistvuse saavutamine selle hinna eest, mis tegelikult on ja milline on tagasimaksete jagamine inimestele, kes ostavad ravimit, võrreldes selle jagamisega kogu üldist Masinaoppe kaubandusstrateegiad ja see on lihtsalt poliitika muutus.

See pole tegelikult midagi enamat kui see, mis pole võtnud - ei ole süsteemist välja võtnud, see on lihtsalt dollarite ümberjaotamine, sest dollarit on süsteemile juba eraldatud.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Steven Valiquette - Barclays - analüütik Sain aru. Olgu Tänan. Ja teie järgmine küsimus pärineb Peter Costa liinilt Wells Fargost. Palun küsige oma küsimus.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Peter Costa - Wells Fargo - analüütik Tere hommikust. Teie ettevõtte tegevuse osas on toimunud mõningaid muudatusi - mainisite isegi, et tervishoiuteenuste äritegevuse tulemuslikkus peaks olema veidi halvem kui algselt arvati D-osa madalama liikmelisuse tõttu. Tagasiulatuvad intressimäära korrigeerimised grupitegevuses tunduvad olevat natuke negatiivsemad ja tõenäoliselt ka järgmisel aastal.

Ja siis oli teil veel MA liikmelisus, aga te räägite sellest, et sellel ei ole nii palju mõju kasumile, vaid suurem mõju tuludele.

Earn $26 Every 5 Minute WATCHING VIDEOS (Make Money Online)

Niisiis, olete visandanud mõned negatiivsed kolmanda kvartali suhtes. Kas seal oli mõned positiivsed? Kas see on tehtud kuuldamatu? Tere hommikust, Peter, see on Brian. Ma arvan, et on õiglane öelda, et meie jaemüügi MA-äri on paranenud võrreldes sellega, kus me olime, kolmanda kvartali kõnes, ja see on sama, mida mõned neist negatiivsetest kompenseerisid. Ma arvan, et tunneme väga hästi, kuidas meie jaemüük ja ma peaksin ütlema, et meie jaemüügimaakler on trendid.

Mida peaks olema võimeline olema algaja programmeerija. Mis keeles, tehnoloogia ja suund valida

Ja nii, ma arvan, et see on õiglane kommentaaride jaoks. Kane - finantsjuht Aga ma keskenduksin vähem - grupi poolel lihtsalt selleks, et olla selge. See on tõesti HCS ja jaemüügi tasaarvestus. Ja need on väikesed arvud, need ei ole ühel või teisel viisil Masinaoppe kaubandusstrateegiad.

Peter Costa - Wells Fargo - analüütik Okei. Ja teie järgmine küsimus pärineb Justini järve joonest Wolfe Researchist. Justin Lake - Wolfe Research - analüütik Tänan, hea hommik.

Kas see on õiges pallipargis? Ja siis vaadates Tere hommikust, Justin. Jällegi, ma olen alati alati kõhklev, et anda marginaali kohta hinnanguid. Ma arvan, et on õiglane öelda, et me olime Ja ma arvan, et see on oluline, nagu me juba varem ütlesime, on - on kindlasti kolm käepidet selle kõrval ja selle vahemiku madala otsa suunas.

Ma arvan, et Näeme, kus kursi teatis lõpeb ja meil on veel võimalusi, et saada lõplik teade. Ilmselgelt on ka HIF-i jaoks väga oluline element ja see on midagi, mida me kõik ootame.

Tulemuslikkuse parandamise viis tähendab, et eliitne spordiala on hõivatud kantavate tehnoloogiate andmetega, nagu GPS, arvutivisioon ja mängu statistika. Nii et professionaalsed klubid otsivad pidevalt tööriistu, mis võivad muuta need andmed kasutatavaks ja sisukaks informatsiooniks. Üks selline populaarsuse saavutamise vahend on masinaõpe.

Sõltumata sellest, mis juhtub, oleme pühendunud selle ettevõtte kasvatamisele ja ma arvan, et näete seda. Ma ei kõhkle siinkohal Ja teie järgmine küsimus pärineb Dave Windley joont Jefferieselt. David Windley - Jefferies - analüütik Tere, tänan, et võtsite oma küsimuse. Mul on paar paari, kaheosaline ACA kohtuasjas. Mida olulisem neist on, kas see menetluses olev otsus mõjutab teie Medicaid'i soovi?

Kui te täna siin seisate, kas see põhjustab sulle liikumise tagasi põletisse ja oodake, et see tulemus ilmuks? Ja siis kaks, kui see oleks olnud - kui otsus oleks heaks kiidetud, siis on selgelt olemas HIF-i tagajärjed, kuid seal on ka suundumus pariteedimäära suhtes. Ja ma mõtlesin, et kas sa arvad, kas te näeksite, et näete hindade reketit?

Broussard - president ja tegevjuht Ma püüan sellele vastata vastupidises järjekorras. Ma ei saa kommenteerida hindade tühistamist. Ma arvan, et see on liiga spekulatiivne selle kohta, mis juhtuks CMS-iga või kas seal oleks ka teisi poliitilisi meetmeid, et seda parandada. See on midagi, mida ma pigem ei kommenteeriks. Ma ei saa kommenteerida meie söögiisu, kui paned selle Medicaid'ile Masinaoppe kaubandusstrateegiad kus meie seisukoht on.

Me usume jätkuvalt, et suudame teenindada keerulisi inimesi nii oma elustiilist kui ka tervishoiust kui jõudu, mida oleme juba aastaid näidanud. Ja Medicaid'i kahekordne elanikkond on elanikkond, keda me täna teenime üsna tõhusalt ja me teenime homme üsna tõhusalt ja tunneme, et see on turg, mida me peaksime jätkuvalt kasvama ja edukas olema ning pakkuma riikidele väga tugevat väärtushinnangut.

Niisiis, kui me mõtleme muutuste üle kohtuasja Masinaoppe kaubandusstrateegiad võimalike muutustega, mis ei muuda meie veendumust, et me jätkame Medicaid'i elanikkonna teed. Seda käsitletakse erinevates riikides, kas neil on laienemine või mitte, kas nad lähevad välja programmiga, mis on rohkem orienteeritud kahekordsetele ja vähem orienteeritud SNF-idele. Ja nii, ma ütleksin, et meie söögiisu on Medicaidile jätkuvalt väga tugev, kuid keskendub konkreetselt kahekordsele elanikkonnale, kuid teenib teisi elanikke, nagu riik seda nõuab, ja nende eelistused oleksid.

David Windley - Jefferies - analüütik Okei aitäh. Sinu järgmine küsimus pärineb AJ Rise'i krediidiliinilt Suisse. Ma ei tea, kas sa võiksid meile sellest perspektiivi anda? Kas see on kooskõlas sellega, mida olete aastate jooksul näinud? Tere hommikust, AJ ütleksin, et Masinaoppe kaubandusstrateegiad on pisut üle viimaste aastate, kuid mitte - ma ei nimetaks seda oluliseks erinevuseks sellest, kus me oleme olnud.

Ma arvan, et on olnud mõned kommentaarid, mul on hea meel, et küsisite MA-turu kasvust sel aastal. Ja kui sa vaatad jaanuaris üle jaanuari CMS-lindile, tundub see veidi madalam. Aga tegelikult on õige viis seda vaadata, et tõmmata Minnesota kulude kavad, sest seal oli suur konversioon, kus neid enam ei pakutud.

Ja nii mõned neist liikmetest läksid MedSupile ja nende arv läks Medicare Advantage'i. Seega oli see sektorile suur võimalus saada need liikmed MA-sse. Kuid see, kuidas see tööstusharu vaatenurgast arvestatakse, on kulude kavad tegelikult kasvumääras. Seega moonutab see. Kui tõmmate selle välja, näete, et tegelikult kasvab turg kiiremini kui eelmisel aastal ja me võtame ebaproportsionaalselt suure osa sellest kiiremini kasvavast turust.

Nii et me tunneme väga hästi, kuidas me oleme paigutatud, tunneme end hästi, kuidas me hindame. Ja muidugi, see on veel varakult, kus me oleme, see on alles veebruari alguses, kuid pole midagi, mida oleme näinud Bruce'i märkustes, mis annab meile kõik pausi tänapäeval välja pandud numbrite kohta.

Kokkuvõttes on meie jaemüügisegmendis väga jõuline, meie Medicare Advantage kasvupotentsiaalil nii ülemise kui alumise rea osas. Sinu järgmine küsimus pärineb Sarah James Piper Jaffray'st. Sarah James - Piper Jaffray - analüütik Aitäh. Hiljuti rääkis Humana sellest, kuidas mõned D osa pakkujad võivad olla hinnakujundusega, pidades silmas, et Humana ei ole.

Vajalikud kutseoskused ja teadmised

Ja ma arvan, et see võib viidata jaemüügikohtade tulude sünergiale. Seega, kui hinnakujunduse kaalutlused on väljaspool toodet, mida saab Humana teha, et konkureerida, ja milliseid muid teenuseid te räägite pakendist koos D-osaga, et juhtida väärtuse loomist ja kas see pakett on strateegia muutus, et suunata rohkem kasu-rikas segment tavapärase madala hinnapunkti segmendi asemel? Broussard - president ja tegevjuht Jah, ma ei usu, et me kommenteerime palju, mida teenused lisavad.

Ma lihtsalt ütleksin üldiselt, mida me näeme ja see juhtub paljudes erinevates tööstusharudes, mida näete toote kaubavahetuses, ja sa pead tulema Masinaoppe kaubandusstrateegiad ja suurendama väärtust muul viisil ning segmenteerima selle vastavalt.

Ja ma arvan, et see on tööstuse areng. Selline on kooskõlas ka energiapoliitika Invest Bitkoin aastas. Ja ma arvan, et nende kahe asja kombinatsioon annab võimaluse või selle jaoks mõnele ettevõttele negatiivne. Mõnikord oleme maininud, et mõnedel ettevõtetel on jaemüügi esiplaanil tulude sünergia ja - kuid meil on ka postimüügi sünergia tagaosas.

Ja kui me näeme sel aastal, kes on võtnud osa, on see tõesti keegi, kellel ei ole märkimisväärset sünergiat, ei ole neist ühte. Ja vaatame ja ütleme, et see on huvitav, tundub, et see on pigem hinnamäng kui konkurentsieelis ühel või teisel viisil. Niisiis tahaksin investoritele lihtsalt rõhutada, et D osa on meie jaoks endiselt väga suur.

Nagu näete nii, nagu me oleme pöördunud nii meie Medicare Advantage'i kui ka selles D osasse, on see, et oleme orienteeritud väärtuse andmisele hinnaga, mida saame tulu teenida.

Me ei kavatse osta turuosa, te ei näe, et me teeksime seda Medicares või te ei näe meid seda Medicaidis, ja me ei tee seda D osas. Ma arvan, et turul on võimalus neid kõiki muutusi kahjustada. Loomulikult ei tee me siin lubadusi, kuid usume, et turg vajab muutusi ja me usume, et keskkond pakub seal mõningaid võimalusi.

Ja teie küsimus pärineb Stephenssi Scott Fideli joonest. Scott Fidel - Stephens Inc. Lihtsalt küsisite vaid kontserni segmendi kohta ärilistel ja vaid mõnedel suundumustel, mida nägite neljandas kvartalis. Eriti ümber segamuutuse, mida näete taseme rahastatud ASO toodetes ja väikestes gruppides.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad teil on mingeid prognoose selle kohta, mida Ja siis räägi ka sellest, kuidas teie hinnakujundus on jäänud äririskiraamatust just mõnda - ma arvan, et sellised marginaalsed ebasoodsad valikuküsimused, mis näivad ilmnevat selle segamuutuse osana.

Kane - finantsjuht Hei, Scott. Ja sa lihtsalt märkisid seda. Kui vaatate meie pressiteadet, näete tegelikult, kui suur osa ASO liikmetest jätkab.

Lihtsalt selleks, et anda teile mingit konteksti. Aastal nägime umbes 5055 liikme kasvu selle taseme rahastatud tootes ja proportsionaalset vähenemist kogukonnas hinnatud tootes. Ma arvan, et te näete seda veelgi rohkem Seega veelgi ebaproportsionaalsem osa.

See on midagi, mida me sihtime. Ja kui arvate, et meie plokk onsiis on teil ASO-tasemel rahastatud ettevõte, mis on meie jaoks tõesti meeldiv ettevõte, sest see on efektiivselt hinnatud, klientidele meeldib see, see on kohandatud nende vajadustele ja see on õige riskiprofiil. Sul on üleminekutoetus, mis on seal veel olemas. Need nn vanaema tooted ACA-lt, see on ettevõte, mis meie jaoks hästi toimib.

Ja siis on teil see väike grupp hinnatud 2 kuni 50 toodet, mis on olnud keerulisem. Üks probleem, mis teil on selles äris, on ka hinnang teie riskide korrigeerimisele ja sellele, kuidas see teie raamatu ja teiste raamatute vahel tõhusalt mängib. Aga see ei ole nii peaaegu stabiilne Masinaoppe kaubandusstrateegiad, nagu me seda sooviksime, ja me näeme, et niisugune nihkumine, et tervislikumad plokid, kes saavad alla kirjutada, lähevad sellesse ASO tasemel rahastatud tootele, mis põhimõtteliselt annab neile stop-loss kaitse nii et nad on kaitstud kõigi oluliste tervishoiukulude eest, kuid tõhusalt võimaldavad neil end ise rahastada ja nad saavad mõlemast maailmast parima.

Masinaoppe kaubandusstrateegiad

Nii et ilma protsendimäärade prognoosita, näen, et näete seal jätkuvat vahetust. Me arvame, et see on positiivne. Me tegelikult arvan, et optimistlik on see, kus grupitegevus on suunatud ja millised võimalused meil seda turgu häirida. Üks eeliseid, mis ei ole kontserni äritegevuse peamine osaleja, on see, et meil on rohkem võimalusi ja paindlikkust, et proovida erinevaid asju.

Ja nii arvan, et näete meid - ma arvan, et näete meid seda väga ettevaatlikult. Ma mõtlen, et meil on 6 miljonit sõjalist liiget. Nad armastavad meid palju. Oleme USA valitsusega väga head suhted. Nad liiguvad rohkem, ehkki mõnede väärtuspõhiste eksperimentide ja mõnede riskielementide suunas, see on midagi, mida me teeme tihedat koostööd meie Kaitseministeeriumi partneritega ja oleme ka selle äriga väga põnevil.

Niisiis tuleb veel rohkem, kuid neljandas kvartalis oli mõningane sellest rändest, mida te mainisite. Seal oli Masinaoppe kaubandusstrateegiad mõningaid asulaid, mida me põhiliselt taga pidasime, et meid kindla tuleviku jaoks üles seada ja seega on see seal tegelikult lugu. Sinu järgmine küsimus pärineb Ralph Giacobbe liinilt Citi'ilt. Ralph Giacobbe - Citi - analüütik Tänan. Ma tahan minna tagasi jaemüügi marginaali juhendile.

Kindlasti mõistan, et kasvate kiiremini registreerimisele, kuid Masinaoppe kaubandusstrateegiad peate mõnda kõrget ühekohalist kasvu mõneks baasjooneks.

Ja kui kaaluda varasemate aastate tulemuste paranemist, siis ei tundu see, et sellel oleks mõju, mida te soovitate.