TESLA voimalusi

Üks Tesla investoritest, Valor Equity saatis kohale oma töötaja, et ettevõtte tootmisprotsesse ja tegelikke kulusid hinnata. Musk eelistas X.

Investor Toomas: Tesla rebib mu südame kaheks Tesla aktsia piinab investor Toomase südant.

Foto: epa Tesla läinudnädalane plaan soetada päikeseenergia paneelide tootja SolarCity ja sellele järgnenud mäss tõestas taas, et Tesla aktsia TESLA voimalusi olla pikaajalise investori jaoks paras peavalu.

Küll võib see pakkuda häid võimalusi lühiajalisele kauplejale. Minu jaoks meenutas see kehva pulma.

TESLA voimalusi

Nii pruut kui ka peig elavad üle oma võimete ehk elavad võlgu. Neil on lootust tulevikus saada paremale ametikohale, kuid see pole kindel ning sinna jõudmiseks peavad nad tegema suuri kulutusi, milleks neil raha ei ole. Nad otsustavad abielluda ja võtta ühiselt kasutusele peigmehe perekonnanimi, sest see on tuntud ja nii võib kergemini laenu saada. Kuid kokkuelamine vähendaks kulutusi vaid marginaalselt ja ilmselt segaks peigmehel keskendumist oma karjäärile.

Samal ajal on peigmehe vanemad sellele liidule vastu ning isegi pruudi vanemad võtavad aja maha, et otsuse üle läbi rääkida. Tesla otsus üritada SolarCity ära osta ilmestab minu hinnangul veendumust, et Tesla pole kõige kindlam ettevõte, kuhu pikaajaliselt investeerida.

TESLA voimalusi

Tesla kannab endas suurel hulgal negatiivseid riske ja tegureid, mis on muutnud ettevõtte minu silmis ebaatraktiivseks. Börsistaaride suhtes skeptiline Las ma selgitan oma seisukohta.

Nimelt olen aastate jooksul mõne erandiga raha paigutanud pigem igavatesse aktsiatesse ja eemale hoidnud säravatest börsistaaridest.

Jah, ma olen seetõttu ka osast võimalustest ilma jäänud, TESLA voimalusi ma pole pannud oma kogutud raha kõrgendatud riski alla.

See on olnud seni minu jaoks olulisem kui mõni kaotatud võimalus või protsendipunkt tootlusnumbris. Tesla paraku on riskantne ettevõte ja ma ei ole ettevõtte tulevikupotentsiaalis täiesti veendunud.

TESLA voimalusi

Jah, Tesla võib kümne aasta pärast valitseda täielikult elektriautode turgu, kuid sellest kümnest aastast vähemalt järgnevad 7—8 on juba aktsiasse sisse hinnatud.

Maailma suurim autotootja General Motors on väärt 41 miljardit jah, nad võivad olla osaliselt alahinnatudkuid Tesla on praegu, pärast aktsia tugevat langust, endiselt väärt 30 miljardit.

Üldiselt ma teen oma investeeringud pikaajalisest vaatenurgast lähtudes ja paraku on Tesla aktsias väga palju tulevikku juba sisse hinnatud. Lisaks on Tesla aktsia põrgulikult volatiilne. Ainuüksi viimase 12 kuuga on aktsia käinud ära ja dollari peal.

Spekulantide suurt huvi autotootja vastu näitab seegi, et terve ettevõtte aktsiapakk kaubeldakse läbi vähem kui kuuga. Muremõtteid tekitab ka aktsiapaki lahjenemine.

Navigeerimismenüü

Arvestades Tesla rahapõletamise tempot, ei välistaks ma ka uusi aktsiate emiteerimisvoore. Binaarsed valikud CIFROS päevakauplejale Öeldakse, et vastandid tõmbuvad, kuid praegu see nii ei ole. Kui oleks olemas üksikute aktsiate ja investorite kokkuviimise algoritm, nagu see toimib üksikute inimeste puhul, siis selline algoritm mind Teslaga küll kokku ei paneks.

  1. USA-s sai Tesla isejuhtiva auto liiklusõnnetuses surma kaks inimest | Välismaa | ERR
  2. Tasuta binaarvoimaluste kaubandus
  3. Altera jagada valikulisi tehinguid
  4. Tesla Rent | Rent a Tesla car
  5. Elon Musk – Vikipeedia

Tesla peab TESLA voimalusi palju igavamaks ettevõtteks, et ta minus pikaajalist huvi tekitaks. Küll ei julge välistada kiiret armulugu. On selge, et Tesla imagoga käib kaasas väga võimas positiivne emotsionaalne laeng, mis võib suureks eduks konverteeruda ja mis on abiks talentide meelitamisel ettevõttesse.

Mina jäin toona sellest edust suures osas ilma.

Osa minust ei taha enam seda viga korrata. Ole teemaga kursis! Telli e-kirja teavitused, kui ilmub uus artikkel märksõnaga:.