Ulikooli turundusstrateegia

Toode 2 — Linna põgenemine Tavapärane orienteerumine on meie abil saanud uue kuju. Lisaks orienteerumisele on vajalik linnalegendidega tutvumine ja müsteeriumite lahendamine. EscapeTartu ruumid on ka sobilikud firmaürituste ning sünnipäevade pidamiseks. Tutvu ka ametijuhendi kavandiga. Tegemist on seltskonnaga, kellel on kamba peale kogemusi ürituste korraldamises, sponsorite otsimises kui ka müügis.

Ulikooli turundusstrateegia

Sobival kandidaadil on: kõrgharidus turunduse, kommunikatsiooni või avalike suhete erialal; vähemalt 3-aastane töökogemus turundusega seotud ametikohtadel; eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel C1 ; väga head teadmised ja oskused digiturundusest ning sotsiaalmeedia haldamisest; rikkalikud kogemused kampaaniate läbiviimisest ja koostööst agentuuridega; suutlikkus koostada erinevaid tekste ja produtseerida videoid; võimekus korraldada turundus- ja muid üritusi; erinevate projektide juhtimise kogemus; enneolematult head suhtlemis- eneseväljendus- ja läbirääkimiste oskused.

Kasuks tulevad kogemused kliendisuhteandmebaaside CRM arenduse ja haldusega. Tutvu ka ametijuhendi kavandiga.

Ulikooli turundusstrateegia

Uuelt kolleegilt eeldame võimekust osaleda turundusstrateegia loomises. Edukas kandidaat on algatusvõimeline, täpne, orienteeritud tulemustele, kohusetundlik, süsteemse mõtlemisega, analüüsivõimeline, loov, iseseisev, ent väga hea meeskonnamängija, kõrge pingetaluvusega ning tasakaalukas.

Tartu Ülikooli kommunikatsiooni- ja turundusjuhina asub tööle Peeter Liik

Ülikool pakub huvitavat ja mitmekülgset tööd, enesetäiendamise võimalusi, professionaalset, humoorikat ja toetavat meeskonda, stabiilset sissetulekut ja 35 päeva puhkust kalendriaastas. Tööle asumine: Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri koos palgasooviga Ulikooli turundusstrateegia Motivatsioonikirjas palume esitada ülevaade kolmest oma olulisimast tööalastest saavutustest ja sellest, mis aitas neid saavutada.

Lisainfo: Kadri Kiigema,turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja, kadri.

Ulikooli turundusstrateegia