Bloombergi kauplemissusteem

Mitmepoolne kauplemissüsteem MTF on kauplemissüsteemi Euroopa mõiste, mis hõlbustab finantsinstrumentide vahetamist mitme osapoole vahel. Näiteks pakub LMAX börs kohapeal valuutavahetust ja väärismetallidega kauplemist. Pärast palju katsetusi ja uuringuid on paljud inimesed uritanud suudistada paljusid tegureid, sealhulgas kõrgsagedusliku kauplemise rolli, vastavalt Bloomberg kirjutab, et niipea kui nafta hind negatiivseks läks, läks katki ka Interactive Brokersi kauplemissüsteem, mis ei suutnud miinusmärgiga numbreid näidata.

Mitmepoolne kauplemissüsteem (MTF)

Interactive Brokersi hädad algasid peale Teisisõnu: kui kaupleja tahtis osta barreli naftat, maksis USA sordi tootja talle vahepeal 37 dollarit pealegi. Et tooraine hind negatiivseks läheb, polnud arvesse võtnud ka Interactive Brokersi kauplemisplatvorm. Või lihtsamalt öeldes, kui algod hoiavad ETF-i turgu tervena, on aktsiaturul tervikuna võimalus jääda terveks.

  1. Tehniline viga maksis maailmakuulsale kauplemisplatvormile miljonit dollarit - Tehnika
  2. GAMA FX Valikud
  3. Näide mitmepoolsest kauplemisvõimalusest reaalses elus Mis on mitmepoolne kauplemissüsteem?
  4. Edukad kaubandusstrateegiad
  5. USA aktsiad on kõikunud kasumite ja kahjumite vahel, kui investorid seedivad uusi tõendeid kasvava koronaviiruse epideemia kohta.
  6. Mitmepoolne kauplemissüsteem (MTF) - Finantsid -
  7. Kuidas piirata aktsiaoptsioonide tehinguid

FAJ artikli autorid kirjutavad, et praegune kõrgsageduslik ETF-i kauplemissusteem töötab "hästi, et vältida suuri erinevusi, mis võivad levitada šokke ja viia turu ebastabiilsuseni".

HFT eelised võivad mõnele šokeerida Need tulemused ullatavad ilmselt paljusid vaatlejaid, eriti neid, kes mäletavad Näiteks pakub LMAX börs spot-valuuta- ja väärismetallidega kauplemist.

Mitmepoolsete kauplemissüsteemide kasutuselevõtt on finantsturgudel suurendanud killustatust, kuna üksikud väärtpaberid võivad nüüd noteerida mitmes kohas.

Liina Laks Naftatootmine Kalifornias. Interactive Brokersi hädad algasid peale Teisisõnu: kui kaupleja tahtis osta barreli naftat, maksis USA sordi tootja talle vahepeal 37 dollarit pealegi. Et tooraine hind negatiivseks läheb, polnud arvesse võtnud ka Interactive Brokersi kauplemisplatvorm. Bloomberg kirjutab, et niipea kui nafta hind negatiivseks läks, läks katki ka Interactive Brokersi kauplemissüsteem, mis ei suutnud miinusmärgiga numbreid näidata.

Maaklerid vastasid sellele, pakkudes nutikat tellimuste marsruutimist ja muid strateegiaid, et tagada nende paljude asukohtade vahel parim hind. Mitmepoolsed kauplemissüsteemid Ameerika Ühendriikides Ameerika Ühendriikides toimivad alternatiivsed kauplemissüsteemid ATS sarnaselt mitmepoolsete kauplemissüsteemidega. ATS-e reguleeritakse enamikul juhtudel pigem vahendajate kui vahendajatena, kuid need peavad siiski heaks kiitma väärtpaberi- ja börsikomisjon SEC ning vastama teatavatele piirangutele.

Bloomberg Global Financial News

Viimastel aastatel on SEC tõhustanud ATS-idega seotud täitetoiminguid, et viia Euroopas rangemad mitmepoolse kauplemissüsteemi regulatsioonid.

See kehtib eriti pimedate basseinide ja muude ATS-de kohta, mis on suhteliselt varjatud ning raskesti kaubeldavad ja väärtustavad. Key Takeaways Mitmepoolne kauplemissüsteem pakub jaeinvestoritele alternatiivset platvormi finantsväärtpaberitega kauplemiseks.