GBP kaubandusstrateegia. NZDUSD kasum + EURCHF ja CADCHF tulekul - Forex Lens

Kui hakkate kauplema valuutadega, on tõenäosus, et tuginete oma üldise kaubandusstrateegia osana tellimustele. Mis on valuutatransport ja kuidas see toimib? Kui olete pikk ja suurendate oma kasumit, suurendage ka oma stoppkaotust. Liigutage oma stoppkaotust ainult võitva kaubavahetuse suunas, et kasumit lukustada, ja ärge kunagi liigutage peatust kaotava positsiooni suunas. Kuid kompromiss selles olukorras toimub millegi ja millegi vahel või potentsiaalselt mitte millegi ja mitte millegi vahel.

Haridus Uuendage tellimustaset hindade edenedes ee, et teil on häti välja töötatud ja läbimõeldud kaubanduplaan, ei tähenda veel, et ee peab olema kivie raiutud.

GBP kaubandusstrateegia Pikaajalised varude kauplemise strateegiad

Noh, vähemalt lõplik stop-loss väljapääs peaks olema kivisse raiutud. Kuid kui olete olukorras ja turg liigub teie kasuks, on oluline olla paindlik kasumi eesmärgi kohandamisel ja kahjumite peatamise korralduste muutmisel, et kaitsta oma kasumit. Selles suhtes on paindlikkuse võtmeks ka ettevaatlikkus - ärge korrigeerige oma kasumi teenimise eesmärke, kohandamata samas ka oma kaotuse järjekorda.

GBP kaubandusstrateegia Suurte varude valikutehingud

Kui olete pikk ja suurendate oma kasumit, suurendage ka oma stoppkaotust. Kui olete lühike ja vähendate oma kasumit, vähendage ka katkestamise järjekorda.

Kasumlikkuse eesmärkide suurendamine

Kasumlikkuse eesmärkide suurendamine Olete koostanud enne oma kaubandust hästi välja töötatud kaubandusstrateegia, nii et miks peaksite nüüd, kui tegutsete kaubanduses, Parim kauplemisprogrammi valik oma kasumlikkuse eesmärki? Mis on väga hea põhjus oma kasumi eesmärgi laiendamiseks? Kasumi saamise eesmärkide laiendamise kaalumiseks jälgige järgmisi sündmusi: Uus oluline teave: Tõenäoliselt peab uus teave välja tulema vasakult väljalt.

GBP kaubandusstrateegia Maven versiooni number strateegia

Kui see oleks kavandatud sündmus, näiteks andmearuanne või kõne, oleks seda ümbritsevad turuspekulatsioonid vähendanud kogu huvi ja vaigistanud selle mõju. Major tähendab, et see peab tulema otsustamise kõige kõrgematest etappidest, nagu Fedi president, Euroopa Keskpanga EKP president või muud keskpanga juhid; USA riigikassa sekretär; või üha enam Hiinat.

Arvustused

Kandidaadid on alati üllatuslikud intressimäära muutused või poliitika muutused. Mida vastuolulisem on teave praeguste turuootustega, seda suurem on tõenäosus, et see põhjustab ulatuslikku hinnaliikumist. Tavalisest GBP kaubandusstrateegia likviidsus: Väiksemad likviidsustingimused võivad esile kutsuda ulatuslikumaid hinnaliikumisi, kui see muidu tekiks, kuna hinnasokkide leevendamiseks on kaasatud vähem turuosalisi.

Peamiste tehniliste tasemete katkestused: Mitu kuud või aastat tagasi ulatuvad trendijooned, Fibonacci hiljutiste suuremate suundumiste tagasitõmbamise tase ning hiljutised äärmuslikud tõusud ja langused kutsuvad tõenäoliselt esile normaalsest suuremad hinnaliikumised. Valuutapaar: Mida ebalikviidsem ja kõikuvam valuutapaar teil on, seda suuremad on võimalused ekstreemseks liikumiseks.

GBP kaubandusstrateegia Blockchain Big Bitkoin Kasum

Nagu näete, on nimekiri üsna lühike ja aasta jooksul võib juhtuda vaid kümmekond sündmust, mis õigustavad teie kaubandusplaani muutmist. Olge ettevaatlik, kui olete sattunud igapäevasesse müra ja laiendage regulaarselt oma kasumieesmärke - see kahjustab kauplemisdistsipliini ja teie kaubandusstrateegia alust. Karmistamise lõpetamise GBP kaubandusstrateegia karmistamine kasumi kaitsmiseks Kasumi kaitsmisel peaksite olema stoppkaotuse kohandamisel kasumi lukustamiseks palju mugavam.

GBP kaubandusstrateegia FX Valikud Vanna.

Kui olete turul kasumit saanud, on selle kaitsmiseks vajalike meetmete võtmine alati nutikas samm. Üldise kaubandusplaani koostamisel mõelge alati, milliseid hinnatasemeid tuleb ületada, et õigustada oma stoppkaotuse viimist.

Faktooring tehingutes levis tellimustega

Kui turul juhtub, olete valmis ja teate täpselt, mida teha. Kui see juhtub, kaaluge stopp-kadude korralduse viimist tasemetele, mis asuvad lihtsalt katkise tehnilise taseme sees.

GBP kaubandusstrateegia Altcoin Daily Trade Guide

Kui turul on pausi säilitamise kohta teistsuguseid mõtteid, viib teie kohandatud peatus teid siis kaubandusest välja. Ülalpool on ka vastupanu eilsele kõrgele tasemele 1, Kui see tase on ületatud, kaaluge oma stoppkaotuse suurendamist, et saavutada tasakaal kui sisenesite, 1, Kasumi agressiivsemaks kaitsmiseks võite peatust veelgi tõsta 1.

GBP/USD Price Forecast - British Pound Continues to Go Parabolic

Liiga GBP kaubandusstrateegia kohandamisega kaasneb risk, et turg võib tagasi proovida pausitaset selles näites 1. Kuid kompromiss selles olukorras toimub millegi ja millegi vahel või potentsiaalselt mitte millegi ja mitte millegi vahel.

Käisin rohkem kui 10 kohtades, kus see strateegia on kirjeldatud, kuid ei kasuta seda. Ma ei tea, kui avada tegeleda??? Kõik kirjalikult, et sa pead ootama, kuni hind langeb ja keskpunkti kohe võtta tõusuteel.

Teine võimalus kasumi lukustamiseks dünaamilisemal viisil on lõpp-kahjumikorralduse kasutamine. Kui teie kaubandussuuna tehniline tase on ületatud, võib sarnaselt eelmisele näitele kaaluda fikseeritud stop-loss korralduse asendamiseks lõpp-peatuse loomist. Seadistage lõppkaugus, et arvestada praeguse turu ja tehnilise katkestuse taseme teise külje vahelist kaugust, võimaldades võimalusel veamäära, kui katkestustaset uuesti testitakse.

Vaimustav Väljaanded