Kaubandusvoimalused USAa..

Mikskaar valis selleks näiteks mitte New Yorgi, vaid Florida, kus on palju taimekasvatajaid? Pakume mõlemale osapoolele erapooletut sõprust. Firma tegevjuht Riho Alas ütles, et USA ärimeestega suheldes tuleb väga täpselt teada oma eesmärke, soovitavalt ka piirkonda, kuhu tahetakse oma tooteid viia? Nii palju töötab Euroopa või USA-s asuvate ettevõtete sidusettevõtetes. Me ei püüa läbirääkimisi mõjutada, ent õhutame EL-i ja Ühendkuningriiki selle protsessiga kiiresti edasi liikuma ilma liigse kibestumuseta.

Mina olen Jane Harman, Wilsoni keskuse direktor ja tegevjuht. Mul on rõõm tervitada siia kogunenud inimesi ja Wilsoni keskusesse naasnud välisministrit Rex Tillersoni.

Teile teadaolevalt, härra minister, on Wilsoni keskusel traditsioon tunnustada äri- ja poliitikajuhte, kes jagavad meie Me mõlemad viibisime seal. Meil on hea meel teid täna hommikul siin taas tervitada, et rääkida USA ja Euroopa suhete tulevikust ning vastata mõnele minu ja kuulajaskonna küsimusele. Meil on kõigest 50 minutit.

Siinviibijad edastasid oma küsimused saabudes ning me valisime nende seast välja paar küsimust välisministri jaoks. Muide, teie eelkäijad, neist kõige hiljutisem Kaubandusvoimalused USAa.

  • Prantsuse ärimeeste Iraani-visiit tõi kaasa USA sanktsioonihoiatuse - Maailm - mstudio.ee
  • Binaarne valik Cara Dafttar
  • Reversi strateegiline mang vorgus
  • BTG binaarsed variandid
  • Järgmised sammud Atlandi-ülene kaubandus- ja investeerimispartnerlus TTIP on vabakaubandusleping, mille üle peavad läbirääkimisi kaks maailma suurimat majandust - USA ja E.
  • Millised on Suurbritannia Brexiti järgsed kaubandusvõimalused? - Ärileht

Kerry, on ka varasematel aegadel meile viidanud, ent nende ametiajal ei olnud maailm niivõrd ohtlik kui praegu. Nagu me juba enne arutasime, seisavad meie riik ja kogu maailm praegu silmitsi eksistentsiaalse ohuga, mida külvab Põhja-Korea tuumaprogramm. Lisaks on paljud Lähis-Ida valitsused hädas piirkonnas stabiilsuse tagamisega; jätkuvad tsiviilisikute, peamiselt moslemite vastu suunatud mahhinatsioonid ja kohutav vägivald hoolimata terrorirühmituste, nagu ISIS, võimekuse märkimisväärsest vähendamisest; on kindlaid tõendeid, mis Kaubandusvoimalused USAa.

Venemaa sekkumist USA ja Euroopa demokraatlikesse valimistesse. Need on kõigest mõned päevakajalised probleemid, millega peame silmitsi seisma. On ilmne, et vanad võtted meid enam ei rahulda. Seetõttu tervitavad paljud siinviibijatest asjaolu, et teil on välisministri kohta väga omapärane elulookirjeldus.

Rahvusvahelise kaubanduse suund

Olete omandanud insenerihariduse ja teil on selja taga enam kui neljakümne aasta pikkune teekond maailma kuuenda kõige väärtuslikuma ettevõtte tegevjuhiks saamisel — see on enam kui hämmastav! Omal ajal olite te ka kotkaskaut, kes hiljem juhatas skaudiorganisatsiooni Boy Scouts of America.

Enne Trumpi administratsiooniga liitumist reisisite palju, kohtusite regulaarselt üleilmsete juhtidega ja väljendasite huvi maailmas Insider Trade aktsiaoptsioonitehingutes vastu, mistõttu te mõistagi pälvisite meie auhinna. Nagu te isegi teate, on välispoliitika tegemine raske ning nõuab probleemidega seonduvate nüansside ja seoste mõistmist, aga ka järjekindlust ja suutlikkust võita oma suhtluskaaslaste usaldus ja austus.

Olete ilmselt teadlik, et Wilsoni keskuse maailma tipptasemel õpetlased ja programmijuhid on toetanud enam kui kongressitöötajat olenemata parteist Kaubandusvoimalused USAa. kahekojalisuse alusel ning analüüsinud ka kõige suuremaid välispoliitilisi väljakutseid alustades kasvava mõjuvõimuga Hiinast ja Putini Venemaast, jätkates Assadi Süüriaga ning lõpetades Maduro Venezuelaga.

Loome aluse usaldusväärsel teabel põhinevale ja kahepoolsele välispoliitikale, arendades seejuures erakonnaüleseid suhteid ja teadmust.

Võib-olla kandideerib kunagi nii mõnigi meie programmi vilistlastest kongressi või töötab teie heaks välisministeeriumis.

KAS KUNAGI KIRJUTATAKSE ALLA MAAILMA SUURIMALE KAUBANDUSLEPINGULE? - ÄRI -

Lubage mul tunnustada paari meie külalist ja anda seejärel sõnajärg Teile. Tahaksime kõigepealt tänada Rahvusvahelise Kaubanduskeskuse Majandamise Ühendust selle ürituse võõrustamise eest.

  1. Ameerika Ühendriigid ja Euroopa: lääne liitude tugevdamine | USA saatkond Eestis
  2. Liidu pooldajad, kelle kampaaniat veab peaminister David Cameronhoiatasid, et Briti majandus kannataks miljoni inimesega ühisturule ligipääsu halvenemise korral.
  3. On ilmne, ja seda isegi CETA pooldajate hulgas, et vabakaubanduslepe ei too Euroopa riike välja majanduse aeglustumisest.

Aitäh Teile, Reagan Building. Üheksasada inimest soovis osa saada siin kohalises auditooriumis toimuvast.

Talle sekundeeris USA saatkonna nõunik Mark Pekala, kelle väitel pole Eesti astumine Euroopa Liitu kahandanud kahe riigi huvi vastastikuse kaubavahetuse vastu, vaid on seda hoopis suurendanud.

Seega vabandan nende ees, kes jõudsid veidi hiljem kohale ega mahtunud enam meie sekka. Tere tulemast kõigile Wilsoni toetajatele, sealhulgas meie valitsus- ja komisjoniliikmetele ning saadikutele Belgiast, Kreekast, Ungarist, Araabia Liigast, Luksemburgist, Nepalist, Nicaraguast, Sloveenia Vabariigist ja Hispaaniast.

Tere tulemast ka senaator Ron Johnsonile, kes põgenes tunnikeseks Kapitooliumi künkal toimuvast maksusõjast, ja endisele senaatorile Bennett Johnstonile. Muide, üks senaator Johnstoni bürootöötaja võttis osa meie välispoliitikaprogrammist. Lõpetuseks lubage mul teadvustada enda suhteid vanema töötajaskonnaga ja avaldada neile tunnustust, seal hulgas minu ammusele semule Kapitooliumi künkalt ja ühtlasi teie personaliülemale Margaret Peterlinile ning teiega äsja liitunud ja kõrgelt hinnatud Euroopa asjade riigisekretäri abile Wes Mitchellile.

Nüüd palun teil tervitada