Maksimaalne valik

Tulekustutusaine omadused peavad vastama kustuti pealdisel toodule. Need ei salvesta otseselt teie isikuandmeid, vaid tuvastavad teid brauseri ja internetiseadme alusel. Milliseid seadmeid ja kui tihti kasutad?

See veebileht kasutab parema kliendikogemuse tagamiseks küpsiseid.

Maksimaalne valik

See teave võib puudutada teid, teie eelistusi või teie seadet ja seda kasutatakse enamasti veebisaidi kohandamiseks, et see vastaks teie ootustele. Selle teabe abil ei saa teid otseselt tuvastada, kuid see võib pakkuda teile personaalsema veebikogemuse.

  • Maksimaalse laenusumma kalkulaator - Swedbank
  • Nõuded tuletõrjehüdrandi tüübi valikule, paigaldamisele, tähistamisele ja korrashoiule Vastu võetud
  • Pakkumise ja eelarve valimine - Google Ads Abi
  • Spekulatsioonistrateegiate valik

Kuna me austame teie õigust privaatsusele, on teil võimalus teatud tüüpi küpsiseid mitte lubada. Lisateabe saamiseks ja meie vaikeseadete muutmiseks klõpsake erinevate kategooriate päistel.

Kuid pidage meeles, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kasutuskogemust ja teenuseid, mida me oma veebisaidil pakkuda saame. Hädavajalikud küpsised Alati aktiveeritud Need küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada.

Need salvestatakse tavaliselt ainult vastusena teie tehtud toimingutele, mis moodustavad teenusetaotluse, näiteks teie privaatsuseelistuste määramine, sisselogimine või vormide täitmine.

Maksimaalne valik

Võite oma Maksimaalne valik seadistada nii, et see kas blokeerib need küpsised või annab teile neist märku, kuid sellise juhul mõned veebisaidi osad ei tööta.

Need küpsised ei salvesta isikut tuvastavat teavet. Toimivus- ja turundusküpsised Toimivus- ja turundusküpsised Need küpsised võimaldavad meil loendada külastusi ja veebiliikluse lähtepunkte, et saaksime oma veebisaidi toimivust mõõta ja parendada. Need aitavad meil teada saada, millised lehed Maksimaalne valik kõige populaarsemad ja milliseid külastatakse kõige vähem, ning näha, kuidas külastajad saidil ringi liiguvad.

Maksimaalne valik

Küpsistega kogutav teave koondatakse kokku ja seetõttu on see anonüümne. Kui te keelate nende küpsiste kasutamise, siis me ei tea, millal te meie veebisaiti külastasite, ega saa jälgida selle toimimist.

Andrus Alas, Eesti Energia elektritööde osakonna juhataja Shutterstock Soetame koju üha moodsamaid kütteseadmeid, kodutehnikat ning tööriistu.

Samuti võimaldavad need veebisaidil pakkuda täiustatud funktsionaalsust ja personaliseerimist. Need võime teie arvutisse salvestada meie või kolmandatest osapooltest teenusepakkujad, kelle teenused oleme oma lehtedele lisanud.

Maksimaalne valik

Kui te keelate need küpsised, ei pruugi mõned neist teenustest või kõik teenused korralikult töötada. Neid küpsiseid võivad meie veebilehe kaudu teie arvutisse paigutada ka meie reklaamipartnerid.

Maksimaalne valik

Reklaamiettevõtted võivad neid kasutada teie huvide profiili loomiseks ja asjakohaste reklaamide näitamiseks teistel veebisaitidel. Need ei salvesta otseselt teie isikuandmeid, vaid tuvastavad teid brauseri ja internetiseadme alusel. Kui te ei luba neid küpsiseid, saate vähem teile suunatud reklaame.

Maksimaalne valik