Valik Starter. FabLib Starter tarbekaubad

Vaata pehme alguse ja pehme peatumise pingekõveraid 2 Valik pehme starter 1 Valik: Praegu, ühine pehme starterid turul hulka ümbersõidu tüüp, mitte-bypass tüüp, energiasäästu tüüp jne Valige erinevat tüüpi pehme starterid vastavalt laadi koormus. Võite kasutada ka pehme starter alustada mitut mootorit.

Valik Starter

Valik Pehme Starter - May 03, Pehme starter kasutab kolm vastupidist paralleelset türistorit pingeregulaatorina, mis on ühendatud toiteallika ja mootoristaatori vahel. Selline vooluring nagu kolmefaasiline täielikult juhitav silla alaldiku ringrada.

Valik Starter

Kui mootori käivitamiseks kasutatakse pehmet starterit, suureneb türistori väljundpinge järk-järgult ja mootor kiirendab järk-järgult, kuni türistor on täielikult sisse lülitatud ja mootor töötab nimipinge mehaaniliste omaduste ga, et saavutada sujuvus. Start, vähendada algvoolu ja vältida alustades ülevoolu reisi.

Kui mootor saavutab nimipöörlemiskiiruse, lõpeb käivitusprotsess ja pehme starter asendab lõpetatud türistori automaatselt ümbersõidukontaktoriga, et tagada mootori normaalseks tööks nimipinge, et vähendada türistori termilist kadu ja pikendada pehme starteri kasutusiga, parandada selle tööefektiivsust ja muuta võrk vältida harmoonilist reostust.

Valik Starter

Pehme starter pakub ka pehme stop funktsioon. Erinevalt pehmest käivitusprotsessist vähendab pehme seisjärk järk-järgult Valik Starter ja pöörete arv langeb järk-järgult nullini, et vältida vabast peatumisest põhjustatud pöördemomendi lööki.

Vaata pehme alguse ja pehme peatumise pingekõveraid 2 Valik pehme starter 1 Valik: Praegu, ühine pehme starterid turul hulka ümbersõidu tüüp, mitte-bypass tüüp, energiasäästu tüüp jne Valige erinevat Maaklerid online forex pehme starterid vastavalt laadi koormus.

Valik Starter

Ümbersõidu tüüp: Kui mootor saavutab nimikiiruse, kasutatakse ümbersõidukontaktorit ülesande täitnud pehme starteri asendamiseks, vähendades türistori soojuskadu ja parandades selle tööefektiivsust. Võite kasutada ka pehme starter alustada mitut mootorit.

Rohkem vaateid

Nr ümbersõidu tüüp: türistor on täisjuhtivuse riik, ja mootor töötab täispinge režiimis, ignoreerides harmoonilisi komponente pinge, ja kasutatakse sageli lühiajalisi korduvaid mootoreid. Energiasäästu tüüp: kui mootori koormus on kerge, vähendab pehme starter automaatselt mootoristaatorile rakendatavat pinget, vähendab mootori voolu ergutuskomponenti ja parandab mootori Valik Starter.

Valik Starter

Üldiselt on pehme starteri võimsus veidi suurem kui mootori töövool. Samuti tuleks kaaluda, kas kaitsefunktsioon on täielik, näiteks: faasirikke kaitse, lühise kaitse, ülekoormuse kaitse, pöördjadakaitse, ülepinge kaitse, alapinge kaitse jne.

Valik Starter