Valikuline valik, Valikulise jaotise lisamine

Tekst viitab rühmale või väljale, millega juhtelement on andmeallikas seotud. Selle stsenaariumi korral saate lisada valikulise jaotise lohistades rühma tööpaanil Andmeallikas vormimalli või lisamisega jaotise abil tööpaan juhtelemendid , nagu on kirjeldatud järgmist: Viige kursor vormimallis kohta, kuhu soovite juhtelemendi lisada. Sisestatav arv vastab toodete arvule. See menüüvalik koosneb arvutustabeli funktsiooniga veebivormist.

Naide algoritmilise kaubanduse strateegiast

Valmistatud Euroopas: näitab, et toode on valmistatud või toodetud siseturul või on ületanud ELi piiri d. See väli on kohustuslik. Muud andmed Siin tuuakse Valikuline valik konfiskeerimisega seotud arvulised väärtused.

Nadala chart stock strateegia

Kogus: konfiskeeritud esemete arv. Sisestatav arv vastab toodete arvule. Komisjoni tasuta voimalused Kanadas väljal ei ole vaja täpsustusi lisada, seetõttu ei ole vaja lisada toote tüüpi.

Kategooriad 3, 4 ja 5: paarisesemeid, nagu sokid, kindad, kingad, mansetinööbid jne, arvestatakse ühe tootena. Kategooria sigaretid. Sigarettide kogus tuleks Valikuline valik pakkide, mitte üksikute sigarettide arvuna. Selle süsteemi puhul arvestatakse paki mahuks 20 sigaretti. Seega saab pakkide arvu välja arvutada, jagades üksikute sigarettide koguse 20ga.

Hinnalaiendite hulgilisamine või -muutmine

Kategooria ravimid. Eseme väärtus: see on ühe eseme tegelik või hinnanguline turuväärtus.

Bullingeri bandi purse

Antud juhul on vaja märkida ühe eseme väärtus. See on ehtsa eseme tegelik või hinnanguline väärtus siseturul.

Eraettevotte aktsiaoptsioonide hindamine

Juhul, kui esemel on mõne teise õiguste omaja kaubamärk, autoriõigus või logo, tuleks kasutada võrreldavat väärtust, nt kui mobiiltelefonil on Coca-Cola kaubamärk, peaks kasutaja lähtuma võrreldava mobiiltelefoni väärtusest näiteks sarnase, ainult Nokia kaubamärgiga Nokia telefoni hinnast. Kui väärust ei ole määratud, kasutatakse vastava tootetüübi ühe eseme keskmist väärtust.

Ühe konfiskeerimise üleslaadimine

See väli on valikuline. See menüüvalik koosneb arvutustabeli funktsiooniga veebivormist. Arvutustabeli kaudu saab kasutaja korraga üles laadida mitme konfiskeerimise andmed.

  • Flash Cntrl for Built-in Flash/Optional Flash (Sisseehitatud välgu/valikulise välklambi juhtimine)
  • Paigutuse näpunäited Millal kasutada valikulise jaotise Kui soovite pakkuda kasutajate valik konkreetse osa vormi täitmine, kasutage valikulise jaotise.
  •  Туда и обратно, - пробормотал .
  • Мы выделили отдаваемые им команды - смотрите.

Lisaks saab konfiskeerimisi konkreetseteks juhtumiteks rühmitada. Kasutaja saab prügikasti ikooni kasutades ka ridu kustutada. Arvutuslehel on võimalik määrata ridade arvu, mida leheküljel näidatakse.

Diagnostikaandmed rakenduses Surface Audio

See salvestab kõik juhtumid süsteemi. Need jäävad sellesse olekusse kuni kinnitamise ja avaldamiseni.

Vähem Eeldate kindlasti, et Surface Audio rakendus oleks turvaline ja töötaks ootuspäraselt.

Seega on iga konfiskeerimise puhul süsteemi sisestatavate andmete tervikloend sama.