Kinnisvara maaklerid

Tegelikult julgen arvata, et isegi, kui olen Soomes ja korteriga on vaja teha midagi, mis otseselt ei kuulu maakleri ülesannete hulka, siis kõigepealt proovin ikkagi talle helistada. Koostöö Mairoga sujus, klapp oli väga hea. Hinnatav objekt võib olla nii korter, maja, krunt, äripind või muu kinnistusregistrisse kantud objekt.

Kinnisvara maaklerid

Otsi » Müügikorraldus Me aitame inimestel ellu viia nende koduga seotud unistusi, müüa ja osta kortereid, elamuid, suvilaid ja kinnistuid. Esindame kliente kirjalike lepingute alusel ja anname ausad vastused kõikides situatsioonides. Me töötame parima meeskonnaga ja seetõttu julgeme võtta vastutuse Kinnisvara maaklerid lubaduste eest.

Kinnisvara maaklerid

Müües kinnisvara LVM abil, tead täpselt kui kaugel müügiprotsess just hetkel on. Loe lähemalt Hindamine Kinnisvara hindamine on protsess, mille käigus leitakse kinnisvara antud ajahetke turuväärtus.

Maaklerite register

Hinnatav objekt võib olla nii korter, maja, krunt, äripind või muu kinnistusregistrisse kantud objekt. Hinnang vormistatakse kirjalikult eksperthinnanguna. Loe lähemalt Arendused Arendus on uue väärtuse loomine.

Kinnisvara maaklerid

Kui sul või sinu firmal on maa, kuhu sobiks püstitada moodne büroohoone, ehitada kortermaja või terve elumajade rajoon, siis saame aidata kõiges alates detailplaneeringust kuni korterite müügini.

Meie aastane kogemus vähendab sinu ajakulu asjaajamisele ja vähendab sinu riske mahukate kinnisvaraobjektide müümisel või rentimisel.

Kinnisvara maaklerid