Soltumatud kaubandusstrateegiad

Saad osaleda nii olulistes ja põhimõttelistes ning samas suurt ühiskondlikku tähtsust omavates asjades, mida omaenda kodus või erafirmas — või jumal hoidku, parteikontoris — polekski kaupleja vaate krüpto toime panna. See annab investoritele võimaluse vahetada pangakujulise järelevalve all vahetatavat teavet, sealhulgas kapitalinõudeid, klientide nõuetekohast hoolsust ja küberjulgeoleku järelevalve. Aga miks mitte selline mobiilkõnehääletus, kus isiku tuvastatakse hääle järgi hääletuvastus on tänapäeval ju arvutitele lihtne ülesanne? Iran's virus detection device proves its scientific capacity: IRGC spokesman www. Võite seda ise proovida ja tulemusest teada anda.

Kolmapäeval sai eestlasest ametnikust Signe Ratsost Euroopa Komisjoni teaduse ja innovatsiooni peadirektoraadi Kaubanduslaenude arveldussusteem. Ametikõrgendusest teatas kolmapäevasel pressikonverentsil Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker.

Soltumatud kaubandusstrateegiad

Ratso töötas seni Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadis direktorina, kus tema juhitud üksus tegeles nii multilateraalset kaubandust kui kahepoolseid vabakaubanduslepinguid puudutava üldise kaubandusstrateegiaga, samuti kaubandusanalüüsi ja erinevaid tööstussektoreid, Soltumatud kaubandusstrateegiad energeetikat, puudutavate kaubandusküsimustega.

Aastatel — juhatas Ratso samas peadirektoraadis direktoraati, mille vastutusvaldkonnas olid WTO, OECD, juriidilised kaubandusküsimused, sealhulgas WTO kaubandusvaidlused ning põllumajandus- ja kalanduskaubandusega seotud küsimused. Ratso alustas tööd Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadis Enne Euroopa Komisjoniga liitumist töötas Ratso majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis asekantslerina —vastutades muuhulgas ministeeriumi valitsemisala eurointegratsiooni küsimuste eest ning kuuludes Eesti ELiga liitumisläbirääkimiste delegatsiooni.

Soltumatud kaubandusstrateegiad

Varem on Euroopa Komisjonis nii kõrgele ametikohale ehk peadirektoraadi asepeadirektoriks tõusnud vaid kaks eestlasest ametnikku - Henrik Hololei ja Maive Rute. Ratsoga samal positsioonil olev Rute nimetati Kõige kõrgemal ametnikupositsioonil Euroopa Liidus on Hololei, kes töötab alates Euroopa Komisjon teatas kolmapäeval kokku viie uue pedirektori ja viie asepeadirektori määramisest.

Veebiseminar: Ettevõtte pilveviimise tegevuskava

Kümnest kuus uut juhti on naised. Selmayrist saab Euroopa Komisjoni peasekretär Euroopa Komisjoni ametite puhul oli aga kolmapäeval suurimaks uudiseks see, et Junckeri kabinetiülemast Martin Selmayrist saab Euroopa Komisjoni peasekretär ehk sisuliselt EL-i kõige kõrgem ametnik.

Hayden Jeffreys, operatiivjuht

Mitteametlikult on Junckeri lähimaks nõuandjaks olevat Selmayri peetud juba varem Brüsseli kõige olulisemaks ametnikuks ning uus ametikoht tähendab seda, et Selmayri karjäär Soltumatud kaubandusstrateegiad Komisjonis ka pärast Junckeri ametiaja lõppu.

Seni Komisjoni peasekretäriks olnud Alexander Italianer läheb 1.

Soltumatud kaubandusstrateegiad

Junckeri uueks kabinetiülemaks saab aga Selmayri senine asetäitja Clara Martinez Alberola. Toimetaja: Laur Viirand.

Soltumatud kaubandusstrateegiad