StockFetcher valikud. Avalöök: Kuidas sünnivad Kiired Ideed?

Olen seal ehitanud üsna keerulised filtrid, mis toovad välja vaid täpselt minu seatud reeglite järgi aktsiad. Käivitage see otsing igal nädalavahetusel varude kontrollijal. Aktsiakontrollijatel on siiski piiranguid. Samuti on oluline meeles pidada, et ekraan pole analüüs ise. Päevakaja Kirjutasin LHV Pro all Kiirete Ideede taustast, kuna ka Avalöögi all olen sarnaseid ideid avaldanud, siis avaldan selle teksti tänases Päevakaja rubriigis: Nagu ilmselt olete näinud, on LHV Pro kauplemisideede all ilmuma hakanud Kiired Ideed, allpool räägingi pikemalt mis ideed need on ja miks nad üldse ilmuvad.

Kristjan räägib pikemalt Kiiretest Ideedest - kuidas ta nendeni jõuab ning mille alusel valiku teeb.

Päevakaja Kirjutasin LHV Pro all Kiirete Ideede taustast, kuna ka Avalöögi all olen sarnaseid ideid avaldanud, siis avaldan selle teksti tänases Päevakaja rubriigis: Nagu ilmselt olete näinud, on LHV Pro kauplemisideede all ilmuma hakanud Kiired Ideed, allpool räägingi pikemalt mis ideed need on ja miks nad üldse ilmuvad.

Paljude klientidega suheldes kujunes mul veendumus, et sageli vajatakse ideid ka väga lühiajaliseks kauplemiseks.

Seega sügise saabudes otsustasingi hakata pakkuma ideid lühiajalistele kauplejatele, kelle ajahorsiont on paar päeva kuni mõned nädalad. Ja Kiired Ideed tundus sellele üsna tabav nimi. Kindlasti väga oluline küsimus paljude huulil on - kuidas need ideed tekivad?

Aktsiaid on on USAs pea ja loomulikult ei jõuaks kõiki neid graafikuid iga päev läbi vaadata, tuleb teha mingi valik.

Mina kasutan saiti www. Olen seal ehitanud üsna keerulised filtrid, mis toovad välja vaid täpselt minu seatud reeglite järgi aktsiad.

Seega leian iga päev väga ilusat graafikut ja neid vaatan veel põhjalikumalt, sest kõiki neid ei saaks ju LHV Pro alla üles panna. Seetõttu on veel teha StockFetcher valikud üsna keeruline töö - valida nendest st ilusast graafikust vaidmis on veel eriti head.

Neid paremaid kauplen ka sageli oma isiklikus portfellis. Selle valiku teen mitmete kriteeriumite alusel, allpool on toodud mõned neist: 1 Vaatan käivet - kui käive on läbimurdel korralik, tõstab see liikumise tähtsust. Siiski, kui tehing on vaid paaripäevase horsiondiga, siis pole StockFetcher valikud.

Regulaarselt lenduvate aktsiate otsimine

Väga-väga oluline näitaja. Selle leidmiseks tuleb esiteks vaadata kui kaugel on stop-loss tase ja seejärel seada endale hinnasiht. Stop-loss on maksimaalne risk ja hinnasiht potentsiaalne tulu.

 • Binaarsete valikute minimaalne kaubandus
 • KUIDAS PENNY VARUDE JAOKS KASUTADA AKTSIASEINASID - HARIDUS -
 • Muu Kuidas Penny varude jaoks kasutada aktsiaseinasid Varude õelumine on automatieeritud veebitööriitad, mi leiavad teie valitud kriteeriumidele vatavad aktiad.
 • Binaarsed valikud Divergence strateegia
 • Välismaakleri kaudu saab aktsiaid poolmuidu Jaak Roosaare Foto: Andres Haabu Jaak Roosaare on üks neist kohalikest väikeinvestoritest, kes eelistab välisaktsiatega kaubelda rahvusvahelise maaklerfirma vahendusel.
 • aktsiate automaatne selekteerimine - Investment topic - Forum - LHV financial portal

See on üsna hea suhe. Seega mida suurem on risk-tulu suhtarv, seda atraktiivsem idee. Kui ma olen turu suhtes lähinädalateks väga negatiivselt meelestatud, siis valin rohkem lühikesi positsioone ja vähem pikkasid, ükskõik kui ilusaid graafikuid ma aktsiate ostmiseks ei leiaks.

 1. See tähendab, et kui oleme kindlad oma kriteeriumides ja nende jaoks valitud väärtustes.
 2. KõRGE VOLATIILSUSEGA AKTSIATE LEIDMINE PäEVAKAUBANDUSES - ÄRI -

Ilmselt on need liiga keerulised esmaspilgul mõismiseks, kuid toon need siin siiski ära. Esimene võimalus on nn.

Aktsiasõeluritega alustamine

Point and Figure tüüpi graafikud näide siinteine on graafikusüsteem mis toob kõige olulisemana välja käibe nn. Kiired Ideed on lühikeses formaadis just seetõttu, et need saaks vajadusel kiirelt esitada ja ka seetõttu, et kliendid saaksid neid kiirelt kasutada - üritan seal vältida üleliigset infot.

 • Turku binaarsed variandid
 • Aktsiasõeluritega alustamine - Finantsid -
 • Päevasisese volatiilsuse jälgimine Arvustanud Gordon Scott, CMT, on litsentseeritud maakler, aktiivne investor ja varastatud päevakaupleja.
 • Voi parem investeerida bitquoins voi kaevamine
 • Kristjan räägib pikemalt Kiiretest Ideedest - kuidas ta nendeni jõuab ning mille alusel valiku teeb.
 • Tehniline Anals Mrts Tallinn Tehniline vs Fundamentaalne

Kuid sama keeruline kui aktsiate leidmine, on ideele hea väljumiskoha leidmine. Ka siin tuleb LHV Pro appi, sest jälgin Kiirete Ideede aktsiaid hoolega ja lisaks sellele, et annan jooksvat infot nende tervise kohta, teatan ka koheselt kui on aeg müüa.

Väga kiirelt liikuvate aktsiate puhul oleme isegi helistanud kõigile klientidele kellel need aktsiad portfellis. Kuid kuidas leida väljumispunkt? Ma ei usu rusikareeglitesse. Reeglina ma otsustan väljumispunkti üle jooksvalt s.

Kiirete Ideede puhul tuleb olla valmis selleks, et osade tehingute puhul läheb stop-loss käiku ja tuleb leppida kahjumiga. Oluline pole StockFetcher valikud ainult edukad tehinud, vaid kasum aasta lõpuks.

Edukat kauplemist! See tõi ka järelturul kerge täiendava ostuhuvi. Kuigi see Inteli uudis võib reedeks põhjustada ka kerge müügihuvi kuna tõus on StockFetcher valikud tugev ja sellist uudist ka oodati on see siiski paari nädala lõikes turule toeks, sest paljud on ilmselt valmis väikseid languseid ostma, kuna "Intel oli ju oma kommentaarides nii kindel".

Seega ei ole veel märke, et positiivne hoog peaks raugema, seega lühiajaliselt on endiselt mõistlik tõusule panustada, kuid stopid peavad olema lähedal. Kiire Idee Turunägemus Lühike turunägemus on hetkel positiivne, raha liigub aktsiatesse. Keskmine turunägemus on veidi fundamentaalsem, ning arvan et USA majanduse tervis pole siiski nii hea kui loodetakseja seetõttu on see näitaja endiselt miinuses.

Lühike turunägemus.