Voimalus Chicagos,

Päikeseloojangu vaatamine linna üle on absoluutselt jumalik; soovid, et sa võiksid veeta igal õhtul jõe ääres. Kui teil on vaja venitada oma jalgu pärast 1,5-tunnise autosõidu kaugusel naabruses asuvast Williams Bay'i Chicago hoovast. Kodus on üle inimese, kohalikud soovivad pakkuda juhiseid ja jagada oma lemmikreise külastajatega. Ei tohi vahele jätta.

Täna öösel

Vaata hindu ja ülevaateid 4. Chicago arhitektuur River Cruise Allikas: viator.

Voimalus Chicagos

Purjetamine mööda Chicago jõge on suurepärane võimalus näha ühes linnas palju linna. Professionaalses juhendis avaneb kindlasti silmad hämmastavale inseneritööle, mis on ekraanil ja hoonete enda taga.

Parim viis kohata sarnaseid reisijaid ja veeta öö soodsalt.

Sinuga kõrgendavate kõrghooneid mööda jõe ääres sõitmine on suurepärane võimalus pärastlõunal veeta. Sa tuled ära muljet ja üllatunud kõikidest imelistest hoonetest ja maamärkidest, mida olete näinud.

Vaata hindu ja ülevaateid 5. Chicago Cruise Rootsi lauas Allikas: getyourguide.

MBA Admits from Kellogg, INSEAD, Darden, Duke, Ross, Yale - 100% scholarship from Darden

Pakkudes palju erinevaid toite, saate toitu sülitada ja elav muusika hoiab teid meelelahutusena, kui süüa oma sööki. Tähelepanuväärne hoone mõlemal pool jõge haarab teie tähelepanu ja helikommentaar toob välja kõik peamised esiletõstetud teemad. Lisaks sellele viib ka veetlev kruiis teid tähelepanuväärse järve äärde, mis pakub hingematvalt vaateid Michigani järvele.

Voimalus Chicagos

Vaata hindu ja ülevaateid 6. Chicago päikeseloojangukülastuse lõbusõidulaev reisibürooga Allikas: viator. Reisimine Michigani järve ümber istudes ja lõõgastudes on veetlev viis päeva lõpetamiseks.

1. Chicago jõe arhitektuuri kruiis

Hommikusööki pakutakse kindlasti sisu, samuti meelelahutusele pühendatud elavat muusikat. Öösel asuvad Chicago vaated jätavad kauakestvaid mälestusi ilusast reisist ja päike aeglaselt üle järve veekogude lisab vaid teie ees olevat ilu.

Voimalus Chicagos

Vaata hindu ja ülevaateid Allikas: viator. Professionaalse juhendiga, mis räägib teile enneolevatest hämmastavatest hoonetest, on linna ajalugu ja arhitektuur elus; sa võid kindlasti ära tunda Chicago parema mõistmise.

Just nagu Chicago, asub ka Milwaukee Michigani järve kaldal, kuid pakub täiesti erinevat järveäärset õhkkonda. Milwaukee on suurepärane päevareis Michiganist kogu perele, igaühele on tõeliselt midagi.

Ei tohi vahele jätta. Linn ilmub teie ees ja selle järsud pilvelõhkujad vaatavad üle järve. Fantastiline panoraamvaateid Windy Cityle teie ees, aeg hakkab tulistama, sest audio kommentaar ja meeskond meelitavad teid võrdselt.

Pakutavate vaatamisväärsuste hulgas on John Hancocki keskus ja Trump ja Willis tornid.

Voimalus Chicagos

Vaata hindu ja ülevaateid 9. Chicago: Land ja River South Side Tour Kui soovid tutvuda võimalikult paljude Chicago osadega, on jõe ääres olev kruiis fantastiline võimalus näha ühest küljest linna vaatamisväärsusi. Audio kommentaar õpetab sulle palju. Lisaks veetlevale paadireisile sisaldab see kombineeritud tehing ka kõndimiskäiku, mis viib teid muu hulgas Grant Parki, Adleri planetaariumi ja hämmastava Chicago Kunstiinstituudi ümber.

Nii palju külgi, et linna näha, on see ringkäik Chicago South Side'i ümbruses fantastiline kõigile, mida ta peab pakkuma ja mida tasub vaadata.

2. Milwaukee

Vaata hindu ja ülevaateid Rikkalike asjadega, mida näha ja teha, viitab ekskursiooni kommentaar kõigile peamistele vaatamisväärsustele. Samuti saate näpunäiteid selle kohta, mida peate Chicagos külastades lihtsalt nägema. See huvitav, kui see on hariv ja informatiivne, see armas kruiis elab kaua mälestuses, et näidata suurepäraseid vaatamisväärsusi ja hämmastavat arhitektuuri.

Chicago õhtusöök Cruise Odyssey juures Allikas: getyourguide.

Send email Ilus linn, mis on täis arhitektuurilisi meistriteoseid ja tugevaid pilvelõhkujaid, Chicago on suurepärane koht külastamiseks, kus on palju näha ja teha. Michigani järve kaldal asuv vesi asub linnas silmapaistvalt ning veetlev Chicago jõgi kulgeb läbi paljude naabruskondade. Sellisena on paaditurne suurepärane võimalus näha võimalikult palju Chicagosse. Michigani järve vaateid tuleb tõesti uskuda, nagu see on ilu näitusel. Et anda teile ettekujutus sellest, mis on saadaval, on siin mõned parimad paadisõidud, mis meelelahutust pakuvad, hämmastavad ja teavitavad teid kõigest, mida Chicagos on näha.

Jõe ääres purjetamine ja linna vaatamine on maagiline kogemus ja uimastamist vajav silma on vaja uskuda. Vaadake soovitatavaid hotelle Chicago, Illinois IL 3. Oglesby on unine linn, mis asub Vermillioni jõe ja Illinoisi jõe konverentsil, ning seal on palju matkaradu ja rattaradu.

  1.  Никогда об этом не слышала.
  2. 10 parimat hostelit Chicagos, USA | mstudio.ee
  3. The Weather Channel
  4.  В такой одежде ты тут ничего не добьешься.

Põgenenud ruumi Starved Rock State Parki ja Matthiessen State Parki välistingimustes harrastajate vahel on rikutud, et valida, kuhu alustada päevareisil Oglesbyni. Selles mõnusas linnas saab korraldada kõike matkast kuni kajakimiseni, alates poni trekkimisest kuni raftinguni. Kodus on üle inimese, kohalikud soovivad pakkuda juhiseid ja jagada oma lemmikreise külastajatega.

Madison Madison Milwaukee'st vaid lääne pool asuv Madison on võluv linn. Wisconsini osariigi kapitooliumi kodu ja tõeliselt ilus Olbrichi botaanikaaed päevasõit Madisonisse on püsiv tempo ja täis kultuurilisi kogemusi.

Voimalus Chicagos

Võimalik on tutvuda Riigi Capitoliga ja on väga soovitatav, et te saaksite ülevaate USA poliitilisest süsteemist ja õppiksite mõjukaid ajaloolisi näitajaid, kes korduvalt koridoreid rändasid ja muljetavaldavad kontoriruumid. Monona järve ühel pool ja Mendota järve teisel poolel ei pääse Madisoni järvedest Madisonis. Aga kes tahaks, see on suurte järvede piirkond ju Vana tuletorni muuseum on suurepärane võimalus pärastlõunal veeta ja on koduks suurele valikule kohaliku ajalooga ja ka merenduse ajalooga.

1. Michigani veinimaa

Seal on mõned põnev ja südamelöökide arved laevaõnnetustest alates. Washingtoni pargi loomaaed ulatub üle 15 aakri ja on koduks ka tiigritele ja emakeelele. Kui sa nägid üleöö reisides, võiksite esimesel päeval Michigani linna uurida, seejärel enne päevi tagasi Chicagosse, Indiana Dunes National Lakeshore'i päevas. Kodus, kus on vaid inimest, on see unine küla palju uurida.

Voimalus Chicagos

Illinoisi jõe veinikelder on populaarne koht, kus külastada ja suurepärane võimalus oma keldrit laiendada.