Lisage voimalused

Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue sild Vormige, lõigake või pikendage oma Lightstripi Üleni paindlikku siseruumide ribavalgustit saab kohaga sobitumiseks vormida ja painutada. Nüüd salvestage pildid, kasutades oma sisseehitatud kaamerat ja automaatselt maagiliselt kuupäeva ja kellaaega ning allkirja tekstitemplit. See kaardi lisamise meetod on saadaval kõikides toetatud riikides isegi siis, kui Google Pay rakendust veel alla laadida ei saa.

Lisage voimalused

See kaardi lisamise meetod on saadaval kõikides toetatud Lisage voimalused isegi siis, kui Google Pay rakendust veel alla laadida ei saa. See on kiire ja lihtne viis maksta miljonites kohtades - veebilehtedel, rakendustes ja poodides.

See kaardi lisamise meetod on saadaval kõikides toetatud riikides isegi siis, kui Google Pay rakendust veel alla laadida ei saa. See on kiire ja lihtne viis maksta miljonites kohtades - veebilehtedel, rakendustes ja poodides. Kohesed ja lihtsad maksed Kiired Paysera Visa kaardi lisamine Google Paysse on lihtne ja kiire - tehke seda otse Paysera rakendusest või Google Pay enda kaudu. Mugavad Maksa nii kiiresti kui klikata jõuad.

Kohesed ja lihtsad maksed Kiired Paysera Visa kaardi lisamine Google Paysse on lihtne ja kiire - tehke seda otse Paysera rakendusest või Google Pay enda kaudu.

Mugavad Maksa nii kiiresti kui klikata jõuad. Vabastage kontaktivabad maksed oma Android-telefonis - äratage telefon ja hoidke seda lugeja lähedal, kuni teile kuvatakse linnuke.

Turvalised Google Payga maksmisel kasutatakse teie teabe esitamiseks krüpteeritud virtuaalset kontonumbrit - nii jäävad teie kaardi tegelikud andmed turvaliseks. Kuidas lisada Paysera Visa kaart Google Paysse?

Lisage voimalused

Paysera Visa kaardi lisamine Google Paysse võtab vaid mõne hetke. Seda saate teha Google Pay kaudu või otse Paysera rakendusest. Kui teie Androidi telefonis ei ole veel Paysera rakendustlaadige see tasuta Google Playst alla.

Lisage voimalused

Google Pay rakenduse kaudu: Kui teil on Google Pay rakendus juba olemas või saate seda Google Playst alla laadida - avage rakendus, valige uus makseviis, sisestage oma Paysera Visa kaardi andmed ja järgige rakendusesiseseid juhiseid. Kas soovite teha asju arvutiga? Lisage kaart aadressil pay.

Lisage voimalused

Google Pay töötab kõikjal, kus aktsepteeritakse viipemakseid. Pärast kaardi lisamist äratage lihtsalt oma Android-telefon ja hoidke seda lugeja lähedal kuni näete linnukest. Teil pole vaja isegi rakendust avada.

Lisage voimalused

Lisaks saate Google Pay abil oma lemmikrakendustes ja veebilehtedel veelgi kiiremini maksta. Kui olete kaardi lisanud, ei pea te oma makseandmeid uuesti sisestama.

Lisage voimalused

Valige lihtsalt kassas Google Pay, kinnitage oma ost ja Lisage voimalused.