LRCX aktsiaoptsioonid.

Bryan Keane - Deutsche Bank - analüütik Tere kutid. Tänan teid küsimuse eest. Kui sealt selgust ei tule, on homme müüjad kohe turul tagasi. In recent days political worries have been the primary driver behind the market.

PagSeguro tõestab, et pika saba käitamine ja võitmine nõuab online- ja mobiilset lähenemist, mis on täiesti erinev tavapärasest ärimudelist teistes uutes konkurentides, keda me turule meelitasime. Me tegutseme täiesti uuel turul ja meil on LRCX aktsiaoptsioonid pikk tee käia, pidevalt rakendades oma visiooni, et häirida ja demokratiseerida finantsteenuseid tehnoloogia ja innovatsiooni kaudu. See kasv on tingitud meie ökosüsteemi suuremast sissetungimisest pika sabaga ja rahasaadetise suundumusega, mis on [äratuntav] meie kaubandusbaasist [ka kuuldamatu] ning ka meie klientidele pakutavad uuenduslikud tooted ja lahendused.

Oluline on rõhutada, et kuigi kasvumäär langes mõne kvartali võrra mõnda baaspunkti võrra, siis neto võtmise määr, mis on tehingute kuludelt võetav netoväärtus, peamiselt vahetus- ja kaardiskeemitasud, oli Alloleval joonisel näeme aktiivsete kaupmehede arvu.

Ettevalmistatud märkused: Operaator Tere, kõik, ja tänan teid ootamise eest. Tere tulemast PagSeguro kolmanda kvartali tulemuste konverentskõnesse. See sündmus salvestatakse ja kõik osalejad on ettevõtte esitluse ajal ainult kuulamisrežiimis. Pärast PagSeguro märkusi tekib küsimus ja vastus. Tol ajal antakse täiendavaid juhiseid.

Meenutamaks sisemisi kriteeriume, on aktiivsed kaupmehed need, kes on viimase 12 kuu jooksul teinud vähemalt ühe tehingu. Kvartaliga võrreldes lisasime uut kaupmehet, peksides viimases konverentskõnes pakutud vahemikku. Võrreldes Lisaks sellele on kolmandal talvelõppude tõttu juulis halvem hooajalisus kui teises kvartalis.

PHLX pooljuhtide sektori indeks (SOX)

Oleme kindlad, et meie kasv jätkab järgmise kvartali jooksul sama kiirust kui [kuuldamatu]. Näiteks seadmete müügi osas on november parim aasta. See on seletatav meie kuulsa maksete suurema vastuvõtmisgraafikuga meie kaubandusbaasis, mis on eeldatav trend, suurem osalemine meie ökosüsteemis konverteeritakse rohkemate tehingute ja maksete kogumahus. Pidage meeles, et enamik meie kaupmehi ei ole kunagi pagSeguroga liitumisel kaarte vastu võtnud. Nüüd tahaksin minna meie finantsjuhile Eduardo Alcarole.

  1. Voimalikud probleemid, mis on seotud aktsiate valik huvitiste vormina
  2. Börsipäev jaanuar - Uudised ja turud - Uudised - LHV finantsportaal
  3. Muruniiduja tagasiside
  4. PagSeguro Digital Ltd. (PAGS) Q3 Tulu konverentskõne transkriptsioon - Tulu
  5. PHLX SEMICONDUCTOR SECTOR INDEX (SOX) MääRATLUS - FINANTSID -
  6. Slaidiseansi mitmekesistamise strateegiad

Eduardo Alcaro - finantsjuht Tänan, Ricardo ja tore, kõik. Enne kui ma alustan, tahaksin mainida, et Toote strateegiad mul teile meelde tuletada neid punkte. Esiteks, aktsiapõhised hüvitamiskulud ja nendega seotud tööandjate palgamaksud summas5 miljonit USA dollarit. Teisest küljest, kui aktsiad tarniti Sama korrigeerimist võib eeldada Mingit materjali ei ole, varude baasil põhineva hüvitisega seotud korduvaid korrigeerimisi ei eeldata Välistame varude baasil põhinevad kompenseerimiskulud meie mitte-GAAP-i meetmetest, sest need on mitterahalised kulud ja need sõltuvad meie aktsia- ja valuutakursist omakapitali auhindade loovutamise ajal Brasiilia reaalseks.

Seotud tööandjate palgamaksud sõltuvad meie aktsiahinnast ja USA dollari vahetuskursist Brasiilia reaalseks omakapitali auhindade kasutamise ja loovutamise ajal, mille üle juhtkonnal ei ole kontrolli ja ei usu, et need kulud on operatsiooniga seotud meie äri.

Teiseks, finantstulu 14, 3 miljoni USA dollari suuruses summas, mis on seotud vahetuskursi kõikumise mõjuga USA dollaritelt Brasiilia reaalseks ümberarvestuseks meie aktsiate müügist saadud tuludest meie Me välistame selle valuutakursi muutuse meie mitte-GAAP-i meetmetest, peamiselt seetõttu, et tegemist on ühekordsete tuludega.

Kolmandaks, maks, mis on seotud põhiliste põhitulude, IOF-i LRCX aktsiaoptsioonid ülekandmisega Brasiiliasse summas 4, 1 miljonit dollarit. Ja viimane, tulumaks mitte-GAAP-i korrigeerimisel summas 46, 5 miljonit dollarit. Üles paremale, on meil peamised tuluvood, mis koosnevad tehinguteenustest või peamiselt kaupmehelt kogutud MDR-st, ettemaksetest saadavatest finantstuludest ja riistvara müügist.

Teiselt poolt võite märkida, et meie tulud tehingutegevusest ja muudest teenustest kasvasid võrreldes See näitab meie 3, 8 miljoni aktiivse kaupmehe baasi tugevust, mis annab kõrgeid kahekohalisi netotulu kasvumäärasid. Allolevatel kahel diagrammil tutvustame meie kogukulusid ja meie laheda kulustruktuuri ilu, mis võimaldab meil kasutada mahu skaalautuvia ärimudeleid. Mis puudutab meie rahavoogu, siis te märkate reale, et muutused nõuetes sõltuvad varakult tehtud maksetest, mille me tagasi LRCX aktsiaoptsioonid oma IPO esmase aktsiaga Tuginedes Ma tahtsin teile lihtsalt meelde tuletada, et see ei ole raha põletamine, vaid investeering käibekapitali.

PAGSid lõpetasid kvartali nõuetega krediitkaartide väljastajatelt, mis on väga likviidsed ja krediidiriski summas 7, 5 miljardit dollarit ning võlad kaupmehele 3, 7 miljardit USA dollarit, netokäibeks on 3, 8 miljardit USA dollarit pluss 2, 5 miljardit dollarit sularahas.

Järgmisel slaidil näitame meie mitt GAAP-i netosissetulekute kasvu. See näitab PAGSide ainulaadset profiili, mis pakub kasvu ja kasumlikkust. Nüüd tahaksin Ricardole tagasi anda, kes kommenteerib hiljuti käivitatud uusi tooteid.

12 tulude puudujäägiga riskiga tehnika varusid

Ricardo Dutra - tegevjuht ja direktor Tänan teid, Eduardo. Moderninha Smart pakub riistvara, PagSeguro rakenduste ja selle kiire ja turvalise maksevõrgu täielikku integreerimist, ühendades Android operatsioonisüsteemiga kõik kõrgekvaliteedilised funktsioonid, nagu Wi-Fi, Bluetooth ja 4G ühendused, samuti NFC QR-koodi vastuvõtmine.

Moderninha Smart pakub usaldusväärset hallatud maksekogemust mis tahes ärile. See toode on ehitatud lihtsuse ja kasutusmugavuse huvides.

12 tulude puudujäägiga riskiga tehnika varusid

See ei nõua seadistamist ning sellega kaasnevad sellised funktsioonid nagu tootekataloog, varude haldamine, osamakse kalkulaator, panga väljavõtete väljastamine ja maksesidemed. Tarkvara ja riistvara integreerimine aitab kaupmeestel olla produktiivsemad, teenindada kliente paremini ja hallata oma äri.

PagSeguro müügikohas asuv tarkvara annab ka kaupmehele võimaluse oma äritegevust tõhusalt juhtida, LRCX aktsiaoptsioonid oma PagSeguro kontot, kaasa arvatud arvete tasumine, mobiil-top-up, tasakaalu ülekandmine teiste meie ökosüsteemi funktsioonide vahel. Slaidil 7 oleme tasunud meie kaupmeestele juba kättesaadavad portfelli funktsioonid. PagSeguro on ehitanud ainulaadse ja maailmatasemel maksekeskkonna, mis keskendub interneti ja füüsilise maksekogemuse pakkumisele.

Alustasime ja testime oma modemit endiselt väga väikese klientide kogumiga [kuuldamatu], näiteks konto ajalugu, TPV, maksesagedus jne. Keskmiselt tasusid PAGSid pangadelt peaaegu kolm korda madalamad tasud. Oleme ikka samme ja nüüd on see toode meie finantstulemuste jaoks marginaalne ning me loodame, et see suurendab meie kaupmeeste kleepuvust ja lojaalsust. Novembris täiendasime ka meie sularaha sisse- ja väljavõtmise protsessi digitaalse konto kaudu, mis võimaldab kiiret ülekandmist igale pangale ja igale pangale.

Usume, et kaasamine on meie ökosüsteemi edu LRCX aktsiaoptsioonid. Kui sealt selgust ei tule, on homme müüjad kohe turul tagasi. Kolmapäeva õhtul avaldab oma nägemuse intressipoliitika edasisest saatusest FED, kuigi sealt ilmselt muutusi ei tule, on turg harjunud härra Greenspani põhjalikult kuulama.

In recent days political worries have been the primary driver behind the market. President Bush's State of the Union address this evening will help keep us focused on world affairs and macroeconomics.

Hansapanga aktsia alustas päeva väga tugevalt, kuid müügihuvi siiski endiselt olemas ning aktsia lõpetas päeva pea eilsega samal tasemel. Euroopa turud on taas suures languses ning kukkuma hakkavad taas mitme aasta põhjad. Eurostoxx 50 kukkus 6 aasta põhjade lähedusse. FTSE kukkus aasta juuli tasemele.

The lingering uncertainty over how long it will be before something happens with Iraq has kept buyers on the sidelines and left sellers with few bids to hit.

The fact that volume has not spiked up is an indication that we have had more of a buyer's strike rather than a seller's panic. European markets have been having an even worse time than the U. Gold has been pulling back a bit after a spike to a new recent high yesterday.

Börsipäev 29. jaanuar

The yellow metal is trading down 2. The dollar has been under tremendous pressure recently but it is perking up a bit at the moment and oil is down.

Those are positive indications for the market this morning. Technically the indices are badly broken but they are now extended to the downside and due for relief of some sort.

PHLX pooljuhtide sektori indeks (SOX)

That can come in the form of a bounce or basing action, but be careful. As we saw last Thursday, it is possible to work off oversold conditions very quickly and then continue the downward trek. If you are playing for a bounce don't overstay your welcome. A "V" type reversal and a move straight back up is very unlikely without some major news catalyst.

Börsipäev 29. jaanuar

FTSE kukkus aasta juuli tasemele. Kindlustusfirmad on taas löögi all, kuna kardetakse, et nõutavate suhtarvude tagamiseks peavad firmad oma portfellides aktsiaid müüma. Soome Elvi pank andis Nokiale müügisoovituse, kuna kardetakse, et esimene kvartal võib firmale raske olla.

Lisaks teatati, et sellel aastal avatakse veel uut kauplust. Saksamaa valitsus alandas aasta kasvuprognoose, mis võib tähendada, et Euroopa suurim majandus võib taas rikkuda Euroopa Liidu eelarvedistsipliini reegleid. Järgmiseks teetähiseks on 5. Jaapani aktsiaturg lõpetas päeva 11 nädala madalaimal tasemel.

Sony Ericssoni mobiilimüük paranes neljandas kvartalis tunduvalt ning kokku müüdi 7. Tulemused olid oodatust paremad.

Tallinna Börs on liikumas LRCX aktsiaoptsioonid vastu maailma trendidele ning Hansapanga aktsia osas on tunda ostusuve tugevust. Kalev teatas oma Pärnu maantee tootmispindade väljaüürimisest Tallinna Politseiprefektuurile.

Firma kolib oma uude tehasesse aasta lõpuks.

PagSeguro Digital Ltd. (PAGS) Q3 2018 Tulu konverentskõne transkriptsioon

Alo Vallikivi USA Nagu ka eile kirjutasin, oli hirm turul läinud liiga suureks seda mõõdab volatiilsus ja seega ka oli aeg põrkeks küps. Käive oli siiski väga kesine, mis näitab et turuosalised ei julge positsioone enne kõned võtta.

Turgu toetasid makroandmed - tarbijausaldus tuli