Valikute palk,

Valmistatakse pikuti pooleks saetud palgi kokkuliimimisega. Kaitseväelasele tehtava hinnalise kingituse maksumus ei või olla suurem kui eurot. Samuti ka vastupidi. Taavi Tarkvara on käinud kaasas kõigi viimaste aastate uuendustega palgaarvestuses ja oma eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele tarkvara, mis suudaks automaatselt hallata kogu töötasude arvestamise keerulist valdkonda.

Palga arvestus

Osakond- Saab filtreerida konkreetse osakonna töötajad aruandesse. Objekt- Võimalik filtreerida kasutajaid objektide järgi.

Lisatasu täiendavate teenistusülesannete eest määratakse ühekordse lisatasuna või igakuise lisatasuna, kuid mitte kauemaks kui kuueks järjestikuseks kuuks. Kaitseväelasele antava rahalise preemia piirmäär eurot.

Projekt- võimalik filtreerida arvestuse dokumendil oleva projekti järgi Amet- võimalik filtreerida töötajaid ametikohtade järgi PV klass- võimalik filtreerida palgavalemi klassi järgi valemeid aruandesse. Palgavalemi klasse saab luua süsteemi seadistustes MV klass- võimalik filtreerida maksuvalemi klassi järgi aruandes kuvatavaid maksuvalemeid Persoon- võimalik valida üks või komaga eraldatuna mitut töötajat.

Tegevväelase palgakorraldus

Sisestada tuleb personalikaardi kood. Palga tüüp- võimalik filtreerida andmeid palga tüübi järgi.

Valikute palk

Valikuid on kolm Keskmine arvestus, Puhkus, Kinnipidamine. Sugu- võimaldab filtreerida aruannet töötajate soo järgi. Koormus- võimalik töötaja koormuse järgi filtreerida aruannet.

Valikute palk

Kui koormusesse määrata 1, siis aruandesse tulevad kõik need töötajad, kellel on koormus Valikute palk. Suletud- võimalik filtreerida välja need töötajad, kelle personalikaardil on tehtud valik Suletud Admin sakil. Seeria- võimalik sisestada konkreetse dokumendi number või numbrite vahemik. Näiteks soovitakse aruandes vaadata ainult arvestust, mille number onsiis tuleb sellel väljale info sisestada järgmiseltaga kui soovitakse vaadata dokumente, mis jäävad vahemikku kunisiis tuleb sisestada järgmiselt Valik PalgavalemitaPalgavalemid, klassid, tsd koodid- vastavalt valikule kuvatakse aruandes tasu arvestus kas palgavalemita - töötaja, kogu neto, kogu bruto ja maksud.

Klassid valikuga koondatakse kokku määratud klassidesse palgavalemid ja maksuvalemid töötaja lõikes. Sobiv kasutada aastaringses kasutuses olevatel vabaaja majadel ja elamutel.

Valikute palk

Võrreldes klassikalise palgitehnikaga ei vaja ehitusjärgset reguleerimist. FXL Kuuest osast liimitud innovatiivne, mittevajuv liimpalk FXL N on soviv vabaaja majade ehitamiseks või koos lisasoojustusega elamute ehitamiseks.

Kuuest osast liimitud Palgi mittevajuvus on saavutatud keskmise lamelli vertikaalse paigutusega, erilise palgi profiili, pingutuspoltide ja puidu kuivatamise kaudu. Kuigi ümarpalki on kasutatud juba pikka aega, pole tänapäeval enam tegemist päris sama asjaga.

Valikute palk

Honka ümarpalk on tehnoloogiline toode, kus kasutatakse patenditud suunatud pragunemise tehnoloogiat, nutikaid profiile ja tihendus süsteeme, mis teeb ümarpalk seinast esteetilise, õhutiheda ja energiatõhusa seina. RL Traditsiooniline massiivpuidust ümarpalk, masinkuivatatud, paksusega mm ja tõus mm, kõrgus mm.

Valikute palk

Valmistatakse pikuti pooleks saetud palgi kokkuliimimisega. Seos pearaamatuga Taavi Palk koostab automaatselt lausendid praktiliselt kõikidesse Eestis enamlevinud raamatupidamisprogrammidesse sh HansaWorldi, seega on Taavi Palk ideaalne valik neile firmadele, kus vajatakse professionaalset palgaarvestuse tarkvara, kuid on juba kasutusel majandustarkvara.

Milliste kõrgkoolide haridus tagab kõrgema palga?

Kanded koostatakse vastavalt Teie firma kontoplaanile ja analüütikale. Laiendatavus Taavi Palk kümnele töötajale on kergelt laiendatav tuhandete töötajatega firma palgasüsteemiks samaaegsete kasutajate arv on piiratud üksnes Teie arvutipargi tehniliste võimalustega. Integreeritus Taavi Palk on integreeritud Taavi Personal programmiga, millest kantakse palgaprogrammi uued töötajad, puhkused, ajutine töövõimetus.

Taavi Tööaeg programmist kantakse palgaprogrammi tööajatabeli andmed. Kolme programmi abil on ettevõttel võimalik lahendada kogu personaliarvestusega seonduv temaatika.

Pakume teenuseid:

Laialdane kliendibaas Hetkel kasutab programmi üle 1 ettevõtte. Laialdane kliendibaas on programmi töökindluse ja funktsioonide paljususe garantiiks. Taavi Palk on kooskõlas kõigi Eestis kehtivate palgaarvestust reglementeerivate seaduste, määruste ja muude aktidega: Muudetav tulumaksumäärade tabel ja palgamiinimum.

Valikute palk

Töötajakeskne lähenemine töötaja kaardil on kogu temaga seotud info.