Eetri kaubandusstrateegiad, Eetrifutuuride tegevus kasvab enne juuli protokolli uuendamist

Bitcoini kaudu arveldatud lepinguga kaubeldakse eetri ja dollari paariga ning kehtivusaeg on juunis. Up to 20X leverage to amplify your earnings Small funds kuidas saada krüptokaubanduse eest päevas 1 protsendi intress also have great strength, kas peate krüptos kasutama uut raha teenimise viisi?

Eetri kaubandusstrateegiad eetris on palju erinev tehniline dünaamika, mida tuleb arvestada kui bitcoini.

Cryptocurrency rahakott - kuidas ohutult talletada bitcoine, märgid?

Uue aja järgi kell ET kauples eeter 24 dollariga, kahjum oli vähem kui protsent viimase 10 tunni jooksul. Ethereumi võrgu algne krüptovaluuta oli lähedane päevastele libisevatele keskmistele - tehniline näitaja, mis annab märku külgkaubandusest, vähese hinnaliikumisega.

Binaarne valik Robot 1 9 26

Keset hiljutist hüppelist sündmust, mis puudutab kord nelja-aastase sündmuse vähenemist, mis vähendas bitcoinide pakkumist, ja investorite kuulutusi nagu Paul Tudor Jones II, et bitcoin on hea investeering erakorralisel majandusajastu ajal, on eetri hind seda ületanud.

Eetri palju väiksem turukapitalisatsioon aitab tõenäoliselt süüdata suuremad hinnaliikumised võrreldes bitcoinidega, ütles krüptovaluutaoptsioonide kaupleja Vishal Shah. Andersoni kindel raamistik on keskendunud detsentraliseeritud finantseerimisele ehk DeFi investeeringutele.

  • Siin, miks eetrite hind on sel aastal hüppeliselt kasvanud 65 | | Forexrobots24
  • Kaubanduse Bitcoin, Litecoin, ja Eetri Altcoinide Shapeshift - Arvustused
  • Ma muua oma varu voimalusi
  • Soltumatu mitmekesistamise strateegia voib luua vaartust

DeFi kasutab Ethereumi võrku mitmesuguste krüptovaluutateenuste jaoks, näiteks stabiilsed mündid, laenud ja tuletisinstrumendid. Detsentraliseeritud finantsrakenduste väljavaade aitab õhutada huvi eetri vastu investeeringuna, Eetri kaubandusstrateegiad krüptovaluuta likviidsuse pakkuja SFOX tulude juht Danny Kim.

Eetri lukustamine DeFi-s vähendab tõhusalt kauplemiseks vajaliku eetri pakkumist, mis on likviidsust vähendav dünaamika.

  • Kuidas kohaliku borsiga kauplemise susteemi
  • EUR binaarne valikud

Tõepoolest, korraga olid eetrikasutajad lukustanud sel aastal võrgu nutikates lepingutes üle 3. Seal on täitmata ligi miljonit ETH-d.

Valikud Trade pildid

Sellegipoolest eelistavad kauplejad bitcoinide likviidsust, olenemata eetri aastatagusest tootlusest. Kui eetris on Coinbase'i börsil päevas 42 miljonit dollarit, siis bitcoini maht on peaaegu kolm korda suurem, San Franciscos asuval kauplemisplatvormil keskmiselt miljonit dollarit.

Seega peavad kauplejad eetri kasumipotentsiaali hoolikalt tasakaalustama sellega, et selle tellimisraamatud on õhemad kui bitcoinid, mis võib põhjustada libisemist ja võimalikke kahjumeid, kui hind põhjustab suuri muutusi. Lisaks plaanib Ethereumi võrk läbida ambitsioonika tehnilise ülemineku Eth 2.

Kaubandusnaitajate raamatud

Allikas: FXPro.